دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۰

مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان رضوی خبر داد؛

امدادرسانی به ۶۸۶ سیل زده در خراسان رضوی/آبرسانی سیار به ۲۰ روستا و ۷ شهر

امداد رسانی

مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان رضوی گفت: در اثر وقوع سیل دراستان، از دیروز تاکنون به ۶۸۶ سیل زده امدادرسانی شده است.

به گزارش قدس آنلاین، حجت علی شایان فر، درباره آخرین اقدامات انجام شده برای امدادرسانی به مناطق سیل زده استان اظهار کرد: از دیروز تاکنون در اثر جاری شدن سیلاب در برخی شهرستان ها، ۱۶۰ خانواده شامل ۶۸۶ نفر دچار حادثه شدند که از این تعداد به ۶۰۱ نفر امدادرسانی انجام گرفت و شرایط برای اسکان اضطراری ۴۸۳ نفر هم فراهم شد.

وی با بیان اینکه برخی جلوگیری از بروز خسارت های احتمالی برق دو روستای چشمه حاج سلیمان در انابد بردسکن و صمدآباد سرخس قطع شده است، افزود: درحال حاضر بر اثر وقوع سیل، ۲ محور اصلی بردکسن-بجستان و بردسکن-درونه طبس و ۲۸ محور روستایی مسدود است اما تلاش ها برای بازگشایی آن ها درحال ادامه دارد.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان رضوی خاطرنشان کرد: اکنون در شبکه گازرسانی استان مشکل خاصی وجود ندارد اما آب روستایی ۲۰ روستا قطع شده و آبرسانی سیار در حال انجام است.

وی گفت: شبکه آبرسانی ۷ شهر در خراسان رضوی در اثر بروز سیلاب دچار خسارت شده و کیفیت آب این مناطق با کدورت مواجه شده است که آبرسانی سیار درحال انجام است و تا بازگشت به شرایط عادی ادامه خواهد داشت

منبع: استانداری خراسان

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.