شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۴

استاندار خراسان رضوی خبر داد

برنامه ریزی برای رونق تولید و اشتغال در خراسان رضوی

استاندار خراسان رضوی

استاندار خراسان رضوی گفت:تلاش می‌کنیم که شرایط برای سرمایه گذاری و ایجاد اشتغال با برنامه ریزی مناسب فراهم شود.

به گزارش قدس آنلاین، علیرضا رزم حسینی ظهر شنبه در جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی استان که در محل اتاق بازرگانی مشهد برگزار شد اظهار کرد: بیشتر وقت من در بسترسازی برای فعالان اقتصادی می‌گذرد و تلاش خود را می‌کنیم که شرایط برای سرمایه گذاری و ایجاد اشتغال و کاهش آسیب‌های اجتماعی فراهم شود.

وی افزود: در هفته اخیر با چندین وزیر حوزه کار دیدار داشتم و امیدوارم با همکاری هم مسائل رونق تولید، اشتغال، جذب سرمایه گذاری را بخوبی دنبال کنیم.

استاندار خراسان رضوی ادامه داد: همدلی مسئولان برای توسعه اقتصادی استان لطف خدا است و حضور فعال دادستان و یا نمایندگان مجلس در این جلسه به این معنی است که همه مسئولان استان اراده کرده‌اند تا در حد توان موانع بر سر راه تولید رفع شوند و من مطمئنم که بخش قابل توجهی از این مشکلات را می‌توانیم برطرف کنیم.

وی گفت: قدرشناسی از خدمتگذاران به مردم باید تبدیل به فرهنگ بشود چون در غیر این صورت مردم به چه مسئولی می‌توانند امید داشته باشند؟ آقای رشیدیان در دوران استانداری خود با بحران‌های مختلفی از جمله مؤسسات اعتباری روبرو بود که توانست آنها را مدیریت کند.

رزم حسینی تصریح کرد: در برنامه‌های استان، منتظر تصمیمات مرکز نخواهیم ماند و همانطور که با حجت الاسلام رئیسی همکاری خوبی داشتیم امیدواریم این نوع جدید از همکاری با حضور آقای مروی تولیت جدید تقویت و در استان دنبال شود.

همچنین در ادامه این جلسه رئیس اتاق ایران اظهارکرد: از فعالان اقتصادی که در راستای کمک به سیل زدگان مشارکت داشتند تشکر می‌کنم ولی باید توجه داشته باشیم بعد از گذشت روزهای اولیه سیل، آسیب دیدگان دچار مشکل بیشتری می‌شوند بنابراین از فعالان اقتصادی می‌خواهیم کمک‌های غیر نقدی خود را متوقف و آن را به کمک نقدی تبدیل کنند.

غلامحسین شافعی افزود: امیدواریم برنامه ریزی ها و اقدامات به سمتی باشد تا شعار سال را بتوانیم محقق کنیم اما رونق تولید با شیوه‌های مرسوم نتیجه‌ای جز اتلاف منابع را در پی نخواهد داشت و با این ساختار معیوب تولید رونق پیدا نخواهد کرد.

منبع: مهر

انتهای خبر/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.