سه‌شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۷

فرمانده انتظامی استان همدان خبر داد

کشف یک میلیون و۷۰۰ هزار نخ سیگار قاچاق در همدان

سردار بخشعلی کامرانی صالح

همدان -سردار بخشعلی کامرانی صالح از کشف یک میلیون ۷۰۰ نخ سیگار قاچاق در همدان خبر داد.

به گزارش قدس آنلاین، سردار بخشعلی کامرانی صالح، فرمانده انتظامی استان همدان اظهار کرد: در پی کسب خبری مبنی بر این که قاچاقچیان کالا و ارز قصد دارند از شهرهای غربی کشور از طریق محورهای استان همدان مقادیری سیگار خارجی را با یک دستگاه وانت نیسان آبی رنگ به تهران منتقل کنند، کارآگاهان مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی استان همدان بررسی موضوع را به صورت ویژه در دستور کار قرار دادند.
وی افزود: با رصد اطلاعاتی و تعامل با کارکنان انتظامی استان کردستان مسیر تردد خودرو شناسایی و ۲ اکیپ از کارکنان اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان همدان و کردستان به صورت تلفیقی برای متوقف کردن خودرو به شهرستان ملایر اعزام شدند.
کامرانی صالح ادامه داد: پس از کنترل خودروهای عبوری در مسیرهای فرعی نهایتا خودرو نیسان آبی رنگ که توسط یک دستگاه پژو ۴۰۵ نقره ای اسکورت می شد شناسایی که با تعقیب آن ها، خودروها وارد استان مرکزی شدند.
وی افزود: با هماهنگی های صورت گرفته با اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان مرکزی، ۲ اکیپ از اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز همدان و کردستان به صورت تلفیقی به استان مرکزی وارد و پس از اعلام شماره خودروها و مسیر تردد قاچاقچیان در ساعت ۲۱:۳۰ شب گذشته خودرو نیسان آبی رنگ با همکاری کارکنان انتظامی استان مرکزی متوقف شد.
سردار کامرانی صالح تصریح کرد: در بازرسی های صورت گرفته از این خودرو، ۱۷۰ کارتن شامل یک میلیون و ۷۰۰ هزار نخ سیگار خارجی قاچاق به ارزش ۱۳ میلیارد ریال کشف شد.
فرمانده انتظامی استان در پایان با اشاره به این که راننده وانت نیسان دستگیر و به مرجع قضائی معرفی شد،گفت: پلیس با تمام توان و به کارگیری حداکثری امکانات خود با پدیده شوم قاچاق مبارزه خواهد کرد و شهروندان نیز می توانند اخبار و اطلاعات خود را در زمینه قاچاق کالا با شماره تلفن ۱۱۰ به پلیس گزارش دهند.
انتهای پیام/

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.