سه‌شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۸

جانشین قرارگاه بازسازی و نوسازی مناطق سیل زده استان خوزستان؛

شیوه پرداخت خسارت سیل زدگان تسهیل شود

مدیریت

خوزستان- جانشین قرارگاه بازسازی و نوسازی مناطق سیل زده استان خوزستان گفت: لازم است که خسارات منازل و هم خسارات کشاورزی به صورت جامع برای همه مناطق سیل زده در نظر گرفته شود.

به گزارش خبرنگار قدس آنلاین؛ کیامرث حاجی زاده روز سه شنبه در کمیته برآورد، تعیین خسارت و تخصیص قرارگاه بازسازی و نوسازی استان در استانداری خوزستان اظهار داشت: منابع استان خوزستان از اواخر آذر ماه ۹۷ درگیر سیلاب بوده که موجب شد شهرهای شمالی و شمال شرق استان نیز درگیر این موضوع شوند.

وی توضیح داد:  به عنوان مثال سیلاب در مسجدسلیمان، اندیکا، لالی، ایذه در مناطق شهری و روستایی  و پس از آن هم در شهرستان های شمالی، جنوبی و جنوب غرب مثل دزفول، شوش، گتوند، شوشتر، دشت آزادگان، هویزه، حمیدیه، کارون، اهواز، باوی، شادگان، آبادان و خرمشهر درگیر کرده است و حتی بعضی از روستاهای ما در اندیمشک و  باغملک  هم دچار سیلاب شده اند.

جانشین قرارگاه بازسازی و نوسازی تاکید کرد: لازم است که هم خسارات منازل(لوازم خانگی و مسکن) و هم خسارات کشاورزی به صورت جامع برای همه مناطق سیل زده  و خسارت دیده در نظر گرفته شود.

وی افزود:  دستگاه های متولی هر چه سریعتر نسبت به پرداخت خسارات اقدام کنند و در این زمینه تلاش کنیم که حقوق افراد سیل زده ضایع نشود و کسی از قلم نیفتد.

حاجی زاده بیان کرد:  دستگاه ها متولی سعی کنند شیوه پرداخت خسارات را برای مردم تسهیل کنند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.