سه‌شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۳

شکوری: از ویلموتس قبل از عقد قرارداد با ایران تست می‌گیریم!

1

سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال گفت: قبل از آنکه قراردادی با مارک ویلموتس ببندیم از او یکسری تست می‌گیریم!

به گزارش گروه ورزشی قدس آنلاین،  ابراهیم شکوری درباره انتخاب مارک ویلموتس به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: فاکتورهای مختلف را بررسی کردیم تا به اسم آقای ویلموتس رسیدیم. شاخصه‌های مختلفی را نسبت به تجربه قبلی خودمان با آقای کی روش سنجیدیم و به آقای ویلموتس رسیدیم.

وی درباره بحث حضور زین الدین زیدان و ژوزه مورنیو در تیم ملی فوتبال ایران اظهارداشت: اگر دید فنی و ورزشی داشته باشید متوجه می‌شوید که این صحبت‌ها امکان پذیر نیست. آقای مازیار ناظمی نظر خودش را در این باره گفته است. زیدان با رئال مادرید قرارداد سالانه ۲۶ میلیون دلاری بسته است. با چنین ارقامی محال است به ایران بیاید.

سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال درباره بیماری خونی مارک ویلموتس در چند سال گذشته، تصریح کرد: اولین بار است این خبر را می شنوم. فکر نمی کنم چنین چیزی باشد. قبل از اینکه قراردادی با ویلموتس ببندیم یکسری تست ها از ایشان گرفته می شود. نه تنها از ایشان بلکه از هر بازیکن و مربی خارجی که به ایران می آید این تست ها گرفته می شود!

شکوری درباره دیدگاه مارک ویلموتس از ایران افزود: تصوری که در بیرون از ایران نسبت به کشور ما وجود دارد با آنچه در داخل است تفاوت دارد. وقتی ایشان به ایران آمد او را به مرکز ملی فوتبال که یکی از مجهزترین مراکز فوتبالی خاورمیانه است بردیم. این مربی از امکانات فوتبال ملی رضایت داشت و از امکاناتی که وجود دارد استقبال کرد. آقای ویلموتس در سطح شهر تهران و از چند هتل دیدن کرد.

وی که با برنامه صبح بخیر گفتگو می کرد، در بخش دیگری از صحبت هایش با بیان اینکه ویلموتس از امکانات و شرایط ایران رضایت داشت، گفت: زمانی که ویلموتس آمد مشکلی نداشت و حتی در صحبت هایی که داشت اعلام کرد ممکن است خانواده اش را به ایران بیاورد. اگر ایشان هم نهایی نشود و مربیان دیگری بشود ... (صحبت هایش توسط مجری قطع می شود)

سرپرست دبیر کلی فدراسیون فوتبال در پاسخ به این سئوال که یعنی هنوز قرارداد ویلموتس نهایی نشده است؟ تاکید کرد: از نظر من وقتی نهایی است که قرارداد امضا شود. 

شکوری درباره احتمال تکرار تجربه حضور خاویر کلمنته در ایران برای مارک ویلموتس خاطرنشان کرد: سعی کردیم در آرامش مربی را بیاوریم و با او در فضای دوستانه و صادقانه صحبت کنیم و کار را پیش ببریم. 

به گفته شکوری، مبلغ قرارداد ویلموتس جزو مفاد محرمانه است و در صورتی این مبلغ اعلام می شود که این مربی خودش هم رضایت داشته باشد.

منبع: مهر 

انتهای پیام / 

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.