شنبه ۱ تیر ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۷

«والتر زنگا» جانشین «برانکو» روی نیمکت پرسپولیس می‌شود؟

زنگا

سرمربی ایتالیایی پیشین تیم های عربستانی و اماراتی گزینه خارجی جدید باشگاه پرسپولیس شد.

به گزارش گروه ورزشی قدس آنلاین، باشگاه پرسپولیس هنوز نتوانسته است تکلیف سرمربی خود را برای فصل آینده روشن کند. این تیم که با برانکو ایوانکوویچ موفق شد سه فصل متوالی به قهرمانی برسد با جدایی سرمربی کروات خود با بحران جدی روبرو شده است.

ایرج عرب مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در تلاش است تا حضور یحیی گل محمدی را در این تیم قطعی کند تا جذب بازیکن و شروع تمرینات سرخپوشان زیر نظر او آغاز شود.

مدیرعامل پرسپولیس که ماندنش در این تیم همچنان در هاله ای از ابهام قرار دارد برای جلوگیری از اخراج خود می خواهد هرچه زودتر تکلیف کادرفنی خود را روشن کند.

از این رو وی مذاکره با والتر زنگا دروازه بان اسبق تیم ملی فوتبال ایتالیا را که سابقه مربیگری در تیم هایی نظیر ستاره سرخ بلگراد، العین، النصر و الجزیره امارات، النصر عربستان، پالرمو، سمپدوریا و کروتونه را دارد، در دستور کار قرار داده است

مدیر برنامه های این مربی ایتالیایی پس از اطلاع از وضعیت نیمکت پرسپولیس رزومه زنگا را برای اطرافیان عرب ارسال کرده تا آنها نیز تصمیم به ادامه مذاکره با وی بگیرند.

زنگا که آخرین بار در تیم کروتئنه ایتالیا مربیگری کرده بود پیشنهاد نزدیک به یک میلیون یورویی داده است تا به پرسپولیس بیاید.

باشگاه پرسپولیس در صورتیکه تا اخر وقت اداری امروز نتواند گل محمدی را به عنوان سرمربی انتخاب کند مذاکره با زنگا را ادامه می دهد.

انتهای پیام/