سه‌شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۴

قدیمی‌ترین محله تهران میزبان بازار محک

قدس آنلاین: بازار خیریه «محک در عطر و طعم قدیم» در میان کوچه‌های باریک و خاطره‌انگیز محله عودلاجان میزبان نیکوکاران خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی محک، این بازار خیریه با محوریت عرضه خوراک و نوشیدنی‌های سنتی ایرانی روز جمعه 14 تیر و در دو سانس 10 تا 15 و 16 تا 21 برگزار می‌شود. برپایی «محک در عطر و طعم قدیم» در خانه دبیرالملک، بنای 140 ساله منطقه 12 تهران، موجب شده تا نیکوکاران ضمن خرید غذاهای سنتی ایرانی و صنایع‌دستی امکان بازدید از موزه عمارت کاظمی، امامزاده یحیی، حمام نواب و بازارچه نواب را نیز داشته باشند تا علاوه بر حمایت از کودکان مبتلا به سرطان و خانواده‌هایشان، ساعاتی خاطره‌انگیزی را در محله عودلاجان تهران سپری کنند.

علاقه‌مندان به شرکت در بازار «محک در عطر و طعم قدیم» می‌توانند از طریق مراجعه به سایت تیوال از تاریخ 4 تیر ماه به صورت آنلاین بلیط این بازار خیریه را تهیه نمایند.

لازم به ذکر است کلیه هزینه‌های مرتبط با برگزاری این مراسم توسط حامی مالی و داوطلبان مؤسسه خیریه محک پرداخت و تمامی عواید حاصل از فروش بلیط و غرفه‌های این بازار خیریه صرف تأمین هزینه دارو و درمان کودکان مبتلا به سرطان محک خواهد شد. 

قدردان تمامی نیکوکارانی هستیم که با مشارکت در بازارهای خیریه محک کودکان مبتلا به سرطان را برای داشتن امید و انگیزه بیشتری نسبت آینده همراهی‌ می‌کنند و باور داریم تنها با مشارکت شماست که می‌توانیم شاهد سلامتی فرزندان‌مان در سراسر این مرز و بوم باشیم.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.