چهارشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۰

مقابله پدافند موشکی سوریه با تجاوز هوایی رژیم صهیونیستی به منطقه استراتژیک تل‌الحاره

سوریه

منابع خبری گزارش دادند سامانه پدافند هوایی ارتش سوریه با برخی اهداف مهاجم در آسمان قنیطره در جنوب دمشق مقابله کرد.

به گزارش گروه بین الملل قدس آنلاین، شبکه تلویزیونی الاخباریه سوریه گزارش داد خبرها از حمله موشکی جنگنده‌های رژیم صهیونیستی به منطقه تل‌الحاره در حومه شمال غربی استان درعا در جنوب سوریه حکایت دارد.

در همین حال منابع خبری گزارش دادند سامانه پدافند هوایی ارتش سوریه با برخی اهداف مهاجم در آسمان قنیطره در جنوب سوریه مقابله و آنها را سرنگون کرد.

خسارت‌های ناشی از حمله هوایی رژیم صهونیستی به منطقه تل الحاره در حومه غربی درعا در جنوب سوریه فقط مادی بوده و هیچگونه تلفات جانی گزارش نشده است.

منطقه تل‌الحاره مرتفع‌ترین نقطه استان درعا به شمار می‌رود که مشرف بر منطقه اشغالی جولان است. رژیم صهیونیستی ماه گذشته میلادی (۱۲ ژوئن) نیز با جنگنده‌های خود این منطقه را هدف قرار داد.

سامانه پدافند هوایی سوریه اهداف مهاجم را سرنگون کرد / تجاوز هوایی رژیم صهیونیستی به درعا
موقعیت مکانی منطقه استراتژیک تل‌الحاره در جنوب استان دمشق

رژیم صهیونیستی هنوز درباره این حمله اظهارنظر نکرده است. تداوم حملات غیرقانونی این رژیم به مناطقی از سوریه در حالی صورت می‌گیرد که دمشق تاکنون بارها این حملات را نقض حاکمیت ملی خود برشمرده و خواستار مداخله سازمان ملل برای توقف آنها شده است.

منبع: باشگاه خبرنگاران

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
type="text/javascript"> var head = document.getElementsByTagName("head")[0]; var script = document.createElement("script"); script.type = "text/javascript"; script.async=1; script.src = "https://s1.mediaad.org/serve/qudsonline.ir/loader.js" ; head.appendChild(script);