پنجشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۱

توهم شیوخ منطقه تمامی ندارد

حاکم دوبی خودش را با پیامبر(ص) مقایسه کرد!

محمد بن راشد

حاکم دبی با سرودن یک قصیده ضمن متهم کردن همسر خود به خیانت، خود را با مقامی مقدس و بی‌مانند در تاریخ اسلام قیاس کرد.

قدس آنلاین: محمد بن راشد آل مکتوم، حاکم دبی و نخست وزیر امارات (۷۰ ساله) و هیا همسرش (۴۵ ساله) در حال حاضر در لندن یک جدال حقوقی دارند. هیا دادخواست حضانت دو فرزندش و درخواست "عدم ایجاد مزاحمت" را بهدادگاه خانواده دادگاه عالی لندن داده است.

حاکم دبی با یک قصیده پرده از راز اختلاف با همسرش برداشت!

این اقامه دعوی چالشی بزرگ برای حاکم دبی محسوب می‌شود زیراکه بسیار اصرار به محرمانه ماندن زوایای زندگی خصوصی‌اش نسبت به بقیه حکام عرب حوزه خلیج فارس دارد. براساس گزارش بلومبرگ، او دارایی معادل ۱۲ میلیارد دلار دارد.

هیا به همراه دو فرزندش جلیله ۱۱ ساله و زاید پسر هفت ساله‌اش دبی را ترک کرد و به لندن رفت. هیا و همسرش بر سر نحوه برخورد حاکم دبی با دخترانش که دو تن از آن‌ها تاکنون گریخته‌اند و همچنین تصمیم حاکم دبی برای بستن موسسه خیریه‌ای با نام هیا و قطع کردن بودجه این موسسه اختلاف پیدا کرده‌اند.

حاکم دبی قصیده جدیدی را روز گذشته در صفحه اینستاگرام خود با عنوان "بدت لهجة التحدی" منتشر کرد. او این قصیده را به همراه تصویری از خود و محمد بن زاید ولیعهد ابوظبی منتشر کرده که او را حاکم دوفاکتوی امارات توصیف کرده است.او در این قصیده زبان به شکایت گشوده و شرایط کنونی خود را با وضعیت پیامبر اکرم (ص) و صحابه و اتفاقات "نامعقول و عجیبی" که برای ایشان افتاده بود، قیاس کرده است.

نکته جالب توجه این است که او در این قصیده پرده از راز اختلافش با همسرش برداشته و او را به خیانت متهم می‌کند.طبق این قصیده، همسرش هیا برای او مرده است.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری ایسنا

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.