شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۸

الاخباریه سعودی: حال حاجی ایرانی خوب است

مکه

الاخباریه سعودی از انجام عمل جراحی روی حاجی ایرانی در مکه مکرمه و بهبود حال وی خبر داد.

به گزارش گروه بین الملل قدس آنلاین، به نقل از شبکه تلویزیونی الاخباریه سعودی، تیم پزشکی ایران پس از انجام عمل جراحی برای بیرون آوردن تومور از هیپوفیز حاجی ایرانی ۵۸ ساله‌ای که برای انجام مناسک حج در مکه مکرمه حضور داشت، موفق به بازگرداندن بینایی به وی شد. این غده موجب خلل در بینایی و درد سر در بیمار شده بود.

خبرنگار این شبکه افزود: عمل جراحی حاج مهدی معین از جمهوری اسلامی ایران در شهر پزشکی ملک عبدالله در شهر مکه مکرمه با موفقیت انجام شد.

حاج مهدی گفت: «سردرد داشتم و نمی‌توانستم چشم چپ خود را باز کنم. الان شکر خدا حالم خوب است.»

«سلطان الصیعری» متخصص مغز و اعصاب گفت: «وجود تومور در هیپوفیز بیمار بر بینایی وی تاثیر گذاشت و به ضعف در بینایی منجر شد. در سریع‌ترین زمان ممکن، عمل جراحی انجام و این تومور تقریبا از هیپوفیز وی خارج شد.»

دکتر «کمال ناظر» پزشک بعثه حج جمهوری اسلامی ایران گفت: «خانواده وی در این موضوع شک و تردید داشتند که وی را در عربستان عمل یا به ایران اعزام کنند. نهایتا تصمیم گرفتند که در عربستان تحت عمل جراحی قرار بگیرد. ما به همسر و خواهر حاج مهدی اطمینان خاطر دادیم و پیش از عمل جراحی، گفتیم به خداوند توکل کنید.»

«ابراهیم زبیدی» پزشک بعثه حج ایران گفت: «پس از سی تی اسکن، تصمیم گرفته شد که جراحی شود. خدا را شکر، اکنون حال بیمار خوب است.»

منبع: باشگاه خبر نگاران

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.