یکشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۱

مسئول بسیج رسانه استان همدان:

همدان میزبان جشنواره ابوذر است

2

همدان- مسئول بسیج رسانه استان همدان گفت: از کارهای فرهنگی در استان همدان که امسال میزبانی آنرا بر عهده داریم برگزاری جشنواره ابوذر است

به گزارش خبرنگار قدس آنلاین،  عباس محرمی در مراسم گرامیداشت هفته خبرنگار، اظهار کرد: جشنواره ابوذر در ۸ قالب خبری با ۹ موضوع رسانه ای برگزار  می شود سال قبل برای این جشنواره از استان همدان ۷۹ اثر ارسال شد.

وی مهلت ارسال آثار برای این جشنواره در استان آبان ماه اعلام و اظهار کرد: یکی از موضوعات مطرح این جشنواره  بیاینه گام دوم رهبر انقلاب است. همچنین از اجرای طرح شهید حججی برای شناسایی جوانان مومن و انقلابی نام برد.

سردار مهدی فرجی جانشین فرمانده سپاه انصارالحسین استان همدان هم در این مراسم با اشاره به اینکه سوریه و لبنان و بخشی از افغانستان قدم‌گاه شهداست؛  از دعا برای رسیدن به آرزوی شهادت خود گفت و افزود: اکنون برای ایجاد سستی در نظام فشارهای خود را افزایش داده است اما ایران قدرتمندتراز قبل در مقابلش ایستاده و می‌ایستد.

وی اظهار کرد:  اکنون  وظیفه رسانه ها شناسایی دررغ‌های دشمن و بر ملا کردن آنست اکنون ایران اسلامی به حدی از اقتدار رسیده است که دشمن تبا و توان رویایی روی با ما را ندارد و رسانه باید این مسایل را به درستی انعکاس دهند تا دروغ‌پراکنی دشمن و دسیسه‌هایش مشخص شود

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.