پنجشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۶

مدیرکل راهداری همدان:

ایمن سازی محورهای اصلی قبل از آغاز سفرهای اربعین

مصطفی پناهنده

همدان- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان بر ایمن سازی محورهای مواصلاتی استان به ویژه در راه های اصلی تأکید کرد.

به گزارش قدس آنلاین به نقل ازروابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان، مصطفی پناهنده در شورای برنامه ریزی و در جمع روسا و معاونان این اداره کل با اشاره به اینکه استان همدان به عنوان استان معین در مقوله سفر زائران اربعین انتخاب شده است، اظهار داشت: قبل از آغاز سفرهای اربعین، بحث ایمنی محورهای اصلی شامل خط کشی ها، تابلو علائم حاشیه جاده ها و... بسیار جدی است.

وی افزود: با توجه به سفر اربعین امسال که در پیش رو داریم، اقداماتی از قبیل ایمن سازی کامل محورهای استان برای تردد هر چه بهتر زائران را در دستور کار قرار داده ایم.

پناهنده ادامه داد: علائم ایمنی جاده ها، خط کشی ها، نصب و تعویص دوربین ها و قرار دادن آنها در موقعیت مناسب از جمله امور جدی در مقوله ایمنی است.

مدیرکل راهداری استان همدان در ادامه با اشاره به دقت در انجام پروژه ها و امور اصلاح راهها و ترمیم پل هایی که در جریان سیل آسیب دیده اند، گفت: با توجه به امکان فعالیت در امور جاده ها باید فرصت را غنیمت شمرده و با جدیت پیگیر انجام قراردادها باشیم.

مصطفی پناهنده بر لزوم ارائه گزارش عملیات انجام شده و استفاده از اعتبارات تاکید کرد و یادآور شد: کلیه ادارات و واحدهای دارای اعتبار موظف به انجام تعهدات و وظایف تعیین شده هستند.

وی با توجه به ضرورت در تجهیز ماشین آلات راهداری این اداره، بیان داشت: قطعات مورد نیاز برای تجهیزات راهداری باید به موقع تهیه و در انبار آماده باشند.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.