شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۷

برای غلبه بر ترس «ما یک ایده داریم»

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

انیمیشن «ما یک ایده داریم» به تهیه کنندگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با هدف غلبه بر ترس برای رده سنی کودک به زودی تولید می شود.

به گزارش قدس آنلاین به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، فاطمه گودرزی که کارگردانی انیمیشن «ما یک ایده داریم» از جدیدترین تولیدات انیمیشن کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان را عهده‌دار است، درباره این اثر گفت: «ما یک ایده داریم» یک اقتباس آزاد از کتابی با همین عنوان به ترجمه خانم نورا حق‌پرست است.

وی درباره مدت زمان و تکنیک ساخت «ما یک ایده داریم»، اظهار کرد: این انیمیشن با زمان تقریبی ۸ دقیقه و با تکنیک دوبعدی ساخته خواهد شد. پیش‌بینی ما این است که ساخت این اثر تقریبا دو سال زمان می‌برد. پیش تولید این کار از اوایل تابستان امسال آغاز شده و امیدوارم طی ۵ ماه آینده ساخت اثر آغاز شود.

این کارگردان عرصه انیمیشن درباره محتوای «ما یک ایده داریم» و گروه سنی مدنظر آن به عنوان مخاطب، توضیح داد: محتوای این انیمیشن در ارتباط با اهمیت غلبه بر ترس است و مناسب سنین پیش از دبستان و اوایل دبستان در نظر گرفته شده است.

وی در پایان سخنان خود درباره تأثیرگذاری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در عرصه ساخت و تولید انیمیشن در ایران، تأکید کرد: کانون یکی از مراکز معدود و بسیار معتبر در خلق آثار کوتاه انیمیشن در جهان است و من امیدوارم این بخش فرهنگی و تاثیرگذار، روز به روز بیشتر توسعه پیدا کند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.