شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۶

دادستان عمومی و انقلاب قزوین:

بستر رونق تولید، تامین امنیت روانی و سلامت اجتماعی است

قاسمی

قزوین_ دادستان عمومی و انقلاب قزوین گفت: اگر دستگاه قضایی و جامعه پزشکی کشور بتوانند در کنار هم به وظایفی که قانونگذار، شرع و نظام مقدس جمهوری اسلامی بر دوش آنان نهاده است با جدیت و دقت عمل کنند بدون شک جامعه ای سالم و پیشرو خواهیم داشت.

به گزارش قدس آنلاین و به نقل از روابط عمومی دادگستری استان قزوین، محمد قاسمی در همایش روز پزشک که در دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) قزوین برگزار شد، ضمن تبریک فرا رسیدن این روز به جامعه پزشکی استان، گفت: جامعه پزشکی، جامعه نخبه کشور محسوب می شود و از سرمایه های عظیم اجتماعی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند و سلامت و حیات همه ما به این قشر ارزشمند وابسته و ارج نهادن به آنان وظیفه همه است.

دادستان مرکز استان افزود: علی رغم مسائل و مشکلاتی که همه اقشار جامعه درگیر آن هستند آنچه که ما در سال های اخیر شاهد آن بوده‌ایم دل سوزی ها و تلاش های خستگی ناپذیر این قشر فرهیخته بوده است.

قاسمی بیان داشت: بنای دستگاه قضایی استان قزوین تعامل سازنده و قانونی در تمامی زمینه ها است و در سال های اخیر تعامل بسیار خوبی بین جامعه پزشکی و دستگاه قضایی استان بوده و به خاطر حساسیت هایی که در این قشر وجود دارد باید تلاش کنیم که این تعاملات دوسویه افزایش یابد.

وی گفت: مشکلات همیشه وجود داشته و بخشی از این مشکلات ممکن است نتیجه کار روزانه همه ما باشد اما آنچه که مهم است، تلاش مضاعف و خستگی ناپذیر با همه مشکلات موجود برای رسیدن به اهداف و رسالتی است که بر عهده داریم.

دادستان قزوین در پایان اظهار داشت: دستگاه قضایی استان از اهمیت تامین امنیت روانی جامعه پزشکی برای ادامه فعالیت آنان به خوبی آگاه است از این رو وظیفه خود می داند که از همه ظرفیت های قانونی برای حمایت های قضایی از این قشر پرتوان و ارزشمند استفاده کند.

گفتنی است در پایان این مراسم از پزشکان برتر استان در حوزه های مختلف با اهداء لوح و تندیس تقدیر شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.