سه‌شنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۹

رئیس جدید دادگستری خراسان رضوی:

برای کاهش ورودی پرونده‌ به قوه قضاییه برنامه‌هایی داریم

رئیس کل جدید دادگستری خراسان رضوی

رئیس کل جدید دادگستری خراسان رضوی گفت: اگر رونق اقتصادی در استان شگل بگیرد، مطمئنا پرونده‌های ورودی به قوه قضائیه کاهش پیدا خواهد کرد.

به گزارش قدس آنلاین، غلامعلی صادقی ظهر امروز در مراسم تکریم و معارفه رئیس کل دادگستری خراسان رضوی اظهار داشت: حمایت‌های پدرانه حضرت آیت الله علم الهدی در استان مطمئنا می‌تواند دلگرم کننده باشد.

وی افزود: دستگاه قضایی امروز استان خراسان رضوی با قبل از آمدن آقای مظفری خیلی متفاوت است. ما هم همان برنامه‌ها را دنبال می‌کنیم و به دنبال مسیرهای کوتاه‌تر و فعالیت‌های بهتری هستیم.

رئیس کل دادگستری خراسان رضوی در ادامه خاطرنشان کرد: مطمئن و خوش‌بین به آینده در ماه محرم با رمز یا حسین(ع) شروع می‌کنیم؛ ان‌شاءالله گام‌هایی خوبی در جهت خدمات بهتر به زائرین و مجاورین ارائه کنیم.

صادقی خاطرنشان کرد: از همه تقاضا داریم با همدلی در جهت توسعه اقتصاد و درآمد استان گام بردارند و ما هم تعامل خواهیم داشت.

وی با اشاره به اینکه در جهت کاهش ورودی پرونده‌ها به قوه قضاییه برنامه‌هایی داریم گفت: در آینده نزدیک گزارش خوبی در این زمینه ارائه خواهیم کرد و اگر رونق اقتصادی در استان شگل بگیرد، مطمئنا پرونده‌های ورودی به قوه قضائیه کاهش پیدا خواهد کرد.

منبع: تسنیم

انتهای خبر/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.