یکشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۱:۲۹

مدیر مخابرات خراسان شمالی:

قبض کاغذی تلفن ثابت از مهرماه حذف می شود

حدف قبوض تلفن

خراسان شمالی-مدیر مخابرات منطقه خراسان شمالی گفت: در راستای حفظ محیط زیست و تحقق دولت الکترونیک، از ابتدای مهرماه سال جاری قبوض کاغذی تلفن ثابت استان حذف خواهد شد.

علی هاشمی در گفتگو با خبرنگار قدس آنلاین، با بیان این مطلب و با تاکید بر استفاده بهینه از تمام ظرفیت‌های دولت الکترونیک، خاطر نشان کرد: حذف قبوض کاغذی در راستای حفظ و صیانت از منابع ملی و طبیعی و تحقق دولت الکترونیک صورت می گیرد و با اجرای این طرح می توان ضمن استفاده بهینه از تمام ظرفیت‌های دولت الکترونیک، مبلغ صرفه جویی را در توسعه زیرساختی شبکه و فناوری اطلاعات و خدمت رسانی بهتر به مشتریان صرف کرد.

وی تصریح کرد: با توجه به اهمیت پرداخت‌های غیرحضوری در کاهش تردد و آلایندگی محیط زیست و همچنین سرعت در پرداخت و تحقق ارتباطی فراگیر، از ابتدای مهرماه سال جاری، کلیه قبوض کاغذی مخابراتی حذف خواهد شد و صورتحساب تلفن ثابت به صورت ماهانه و با روش ارسال پیامک به مشترکان اطلاع رسانی می شود و درجهت تجمیع قبوض نیز برای سازمان هایی که چند قبض تلفن ثابت دارند، ایمیل جمع قبوض ارسال خواهد شد.

وی یادآور شد: مشترکین همچنین می توانند از طریق تماس با شماره ۲۰۰۰ و استفاده از کد #  ۲۰۲۰* از طریق تلفن همراه و همچنین از طریق درگاه اینترنتی شرکت مخابرات ایران به نشانی WWW.TCI.IR ضمن دریافت کارکرد تلفن ثابت خود به صورت لحظه‌ای، نسبت به پرداخت آن نیز اقدام کنند.

مدیر مخابرات منطقه اظهار داشت: با توجه به حذف قبوض تلفن ثابت از مهرماه، لازم است مشترکان در روزهای ابتدایی هر ماه نسبت به دریافت اطلاعات خود اقدام تا در صورت صدور قبوض،‌ در زمان مناسب صورتحساب خود را پرداخت کنند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.