یکشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۱

زمینه‌سازی برای توجیه شکست احتمالی در انتخابات؛

نتانیاهو: مخالفانم قصد تقلب در انتخابات را دارند!

نتانیاهو

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی مدعی شد مخالفان سیاسی او قصد تقلب در انتخابات را دارند.

به گزارش گروه بین الملل قدس آنلاین، بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی مخالفان سیاسی خود را متهم به تلاش برای تقلب در انتخابات کرد.

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی مدعی شد مخالفان سیاسی او با قرار دادن دوربین در مراکز رای‌گیری انتخابات مخالف هستند، زیرا قصد تقلب در انتخابات را دارند.

روزنامه جرزالم پست گزارش داد نتانیاهو روز جمعه در جمع خبرنگاران در لندن اعلام کرد: تصادفی نیست که «بنی گانتز» و «یائیر لاپید» مخالف نصب دوربین (در محل برگزاری انتخابات) هستند، زیرا می‌خواهند تقلب در انتخابات صورت گیرد. نخست وزیر رژیم صهیونیستی گفت نصب دوربین در محل برگزاری انتخابات مانع تقلب خواهد شد.

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی و متحدانش در پارلمان رژیم صهیونیستی (کنست)، به دنبال تصویب لایحه‌ای بوده‌اند که به ناظران احزاب سیاسی در سرزمین‌های اشغالی اجازه نصب دوربین در مکان‌های رای‌گیری در انتخابات این ماه را بدهد.

«آویخای مندلبیلت» دادستان کل رژیم صهیونیستی اوایل این هفته مخالفت خود را با این لایحه اعلام کرد و گفت این اقدام به قابلیت برگزاری انتخابات آسیب می‌زند. بنی گانتز اقدام حزب لیکود برای نصب دوربین در محل رای گیری انتخابات را زمینه سازی این حزب برای نپذیرفتن نتیجه انتخابات دانست. او همچنین نتانیاهو را متهم به تلاش برای غیرمشروع خواندن روند انتخابات دانست.

منبع: باشگاه خبرنگاران

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.