سه‌شنبه ۲ مهر ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۹

مرگ یک مقنی مشهدی در عمق چاه ۱۳ متری

سقوط در چاه

رئیس اداره منطقه دو عملیات آتش‌نشانی شهر مشهد از تلاش گروه‌های امداد و نجات ایستگاه‌های آتش نشانی مشهد برای انتقال پیکر مقنی فوت شده در عمق یک چاه ۱۳ متری در حال احداث در حومه مشهد خبر داد.

به گزارش قدس آنلاین، آتشپاد دوم ابوالفضل تیموری اظهار کرد: در پی تماس تلفنی شهروندان با سامانه ۱۲۵ مبنی بر وقوع حادثه برای یک مقنی در عمق یک چاه در حال احداث ، ستاد فرماندهی بلافاصله گروه‌های امداد و نجات و پشتیبانی را از ایستگاه‌های۲،۴۹،۶و۴۲سازمان آتش نشانی به محل حادثه در منطقه مهدی‌آباد در جاده مشهد به سرخس اعزام کرد .

 رئیس اداره منطقه دو عملیات آتش‌نشانی شهر مشهد افزود: آتش نشانان به محض حضور در محل مشاهده کردند یک مقنی جوان، حین حفاری در عمق ۱۳ متری زمین برایش حادثه‌ای رخ داده که منجر به فوت وی شده که آتش نشانان با استفاده از تجهیزات ویژه جسم بی جان این فرد را از عمق چاه به سطح زمین منتقل و تحویل عوامل انتظامی حاضر در محل دادند .

شایان ذکر است تحقیقات در خصوص علت دقیق این حادثه توسط عوامل انتظامی در دست بررسی است و آتش‌نشانان پس از ایمن‌سازی کامل محیط حادثه به ماموریت خود پایان داده و به ایستگاه‌های خود مراجعت کردند.

منبع: آتش نشانی مشهد 

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.