جمعه ۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۴

رئیس هیئت ورزش های همگانی خراسان رضوی

با وحدت ملی هیچ ابر قدرتی توان مقابله با ایران را ندارد

همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی صبح و نشاط در مشهد

رئیس هیئت ورزش های همگانی خراسان رضوی گفت: تا زمانی که وحدت ملی را داریم هیچ ابرقدرتی توان مقاله با جمهوری اسلامی ایران را نخواهد داشت.

به گزارش قدس آنلاین ، رضا آذریان در مراسم همایش پیاده روی خانوادگی که امروز با حضور امیر پیمبری، رئیس اداره ورزش و آمادگی جسمانی نیروهای مسلح و فتاحی، مدیر کل ورزش و جوانان استان برگزار شد، ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس اظهار کرد: امروز روز شکست حصر آبادان است، امروز روز حماسه و ایثار است و من این روز را به همه شما مردم عزیز تبریک عرض می‌کنم.

وی افزود: ما در دوران دفاع مقدس وحدت ملی و وحدت فرماندهی را به‌دست آوردیم و از آن دوران تاکنون این وحدت وجود دارد و در آینده نیز وجود خواهد داشت.

رئیس هیئت ورزش‌های همگانی خراسان رضوی بیان کرد: امروز اگر دشمن توان روبرو شدن با ما را ندارد به دلیل وحدت نیروهای مسلح و پشتیبانی مردم ایران تحت عنوان وحدت ملی است.

آذریان ادامه داد: تا زمانی که این وحدت ملی را داریم هیچ ابرقدرتی توان مقاله با جمهوری اسلامی ایران را نخواهد داشت.

وی ضمن تشکر از حمایت‌های فتاحی، مدیرکل ورزش و جوانان استان تصریح کرد: امروز در بعد ورزشی شاهد شور و نشاط مردم هستیم و این باعث خوشحالی است.

رئیس هیئت ورزش‌های همگانی خراسان رضوی عنوان کرد: ما در خراسان رضوی رشد بسیار مناسب ورزش همگانی را داشتیم که این به کمک مردم به جود آمده و باعث شده ورزش همگانی استان در کشور بدرخشد.

جزو استان های برتر طرح تابستانه با ورزش خواهیم بود

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی نیز در این مراسم گفت: امسال طرح تابستانه با ورزش را در تمام استان به خوبی اجرا کردیم و به احتمال زیاد در این موضوع جزو استان‌های برتر کشور خواهیم بود. 

فرزاد فتاحی اظهار کرد: امروز به مناسبت هفته دفاع مقدس، هفته نیروی انتظامی و روز جهانی ناشنوایان فرصتی دست داد تا یک همایش پیاده‌روی خانوادگی بسیار خوبی را در مشهد برگزار کنیم.

وی افزود: این سومین همایش پیاده‌روی خانوادگی بود که تحت عنوان صبح نشاط در استان برگزار شد و بسیار خرسندیم که استقبال خوبی از آن صورت گرفت و توانستیم جمعه با نشاطی را برای مردم ایجاد کنیم.

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی بیان کرد‌: ورزش همگانی خراسان رضوی جزو استان‌های برتر در کشور است و ما رتبه نخست را در کشور داریم.

فتاحی ادامه داد: خوشبختانه هم در بحث ورزش همگانی و هم در پیاده‌روی‌های خانوادگی اقدامات خوبی در استان انجام شده است.

وی اضافه کرد: این همایش به همت هیأت ورزش‌های همگانی استان و مشهد و با همکاری اداره ورزش و جوانان و سایر ارگان‌ها برگزار شد و همه دست به دست هم دادند تا امروز برنامه خوبی را شاهد باشیم.

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی در خصوص طرح تابستانه با ورزش نیز گفت: امسال این طرح را در تمام استان به خوبی اجرا کردیم و به احتمال زیاد در این موضوع جزو استان‌های برتر کشور باشیم.

منبع : فارس

انتهای پیام

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.