جمعه ۱۲ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۷

۱۸۰۰ معلم جدید جذب آموزش و پرورش گلستان شدند

استخدام

گرگان- مدیرکل آموزش و پرورش گلستان اعلام کرد که در راستای قانون مجلس شورای اسلامی و همچنین نیاز آموزش و پرورش این استان به نیروی انسانی جدید، تعداد ۱۸۰۰ معلم حق‌التدریس جذب شدند.

به گزارش قدس آنلاین؛ احسان گوهری راد درحاشیه مراسم متمرکز استانی جشن عاطفه‌ها که در شهر گنبدکاووس برگزار شد اظهار داشت: این نیروها که واجد شرایط بودند، بیشتر از نیروهای آموزش ابتدایی و نهضت سوادآموزی برای سال تحصیلی جدید جذب شدند.

وی گفت: ۸۳ درصد نیروهای جذب شده که به صورت آزمایشی و برای یک سال به کارگیری می‌شوند، دارای مدرک تحصیلی لیسانس و بالاتر بوده و رشته تحصیلی ۷۰ درصد آنها نیز مرتبط با دروس و آموزش‌های دوره ابتدایی است.

گوهری راد اضافه کرد: پس از جذب این نیروها، کار سازماندهی آنها در مدارس سراسر گلستان انجام شده و هیچ کلاس درسی در سال تحصیلی جدید بدون معلم نیست.

وی تصریح کرد: برای ارتقای سطح علمی و تدریس نیروهای جذب شده جدید، دوره‌های آموزش ضمن خدمت حداقل به مدت ۱۰۰ ساعت برای آنها برگزار می‌شود که این کلاس ها از هفته گذشته آغاز شده و علاوه بر آن در طول سال تحصیلی نیز برخی مهارت‌های تدریس توسط سرگروه‌های آموزشی برای این نیروها برگزار می‌شود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.