دوشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۷

اعزام تیم پهلوانی و زورخانه‌ای خراسان رضوی به مسابقات کشوری

هیئت پهلوانی و زورخانه‌ای خراسان رضوی

دبیر هیئت پهلوانی و زورخانه‌ای خراسان رضوی گفت: تیم خراسان رضوی از فردا به مسابقات پهلوانی و زورخانه‌ای کشور در اصفهان اعزام می‌شود.

به گزارش قدس آنلاین، عباس جلیلیان اظهار کرد: مسابقات پهلوانی و زورخانه‌ای منطقه ۱ کشور با حضور ورزشکارانی از استان‌های مازندران، گلستان، سمنان، خراسان رضوی و خراسان جنوبی در مشهد برگزار شد.

وی ادامه داد: در این دوره از مسابقات تیم‌های جوانان و امید خراسان رضوی مقام قهرمانی را کسب کردند و موفق به حضور در مسابقات کشوری شدند.

دبیر هیئت پهلوانی و زورخانه‌ای خراسان رضوی اضافه کرد: مسابقات پهلوانی و زورخانه‌ای کشور بین هفت منطقه ایران از روز چهارشنبه ۱۷ مهرماه در اصفهان آغاز می‌شود که تیم خراسان رضوی به عنوان قهرمان منطقه یک کشور در این رقابت‌ها حضور دارد.

جلیلیان افزود: در این دوره از مسابقات تیم خراسان رضوی از فردا به اصفهان اعزام می‌شود، همچنین این رقابت‌ها تا روز جمعه ۱۹ مهرماه ادامه پیدا می‌کند.

وی در خصوص مسابقات انتخابی استان بیان کرد: هفته گذشته مسابقات انفرادی ۱۲ گانه در رده‌های سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان، بزرگسالان و امید در مشهد برگزار شد و نفرات برتر برای حضور در مسابقات کشوری که احتمالا در آّبان ماه برگزار می‌شود، انتخاب شدند.

دبیر هیئت پهلوانی و زورخانه‌ای خراسان رضوی در خصوص فعالیت‌های فرهنگی این هیئت نیز گفت: در روز فرهنگ پهلوانی برنامه‌های خاصی را در کل استان برگزار و در شب ولادت امام رضا(ع) برنامه‌های بسیار خوب فرهنگی را با حضور مرشدان استان برپا کردیم.  این هیئت ورزشی به مناسبت‌های مختلف ویژه برنامه‌های گوناگونی را اجرا می‌کند و در ایام محرم نیز با هیئت‌های مذهبی برای برنامه‌های خود همکاری می‌کنیم.

منبع: ایسنا

انتهای خبر/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.