سه‌شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۰

​ صدور ۶۵۰۰ کارت هوشمند برای ناوگان حمل و نقل در خراسان شمالی

کارت هوشمند

خراسان شمالی- مدیرکل راهداری و حمل و نقل عمومی جاده ای خراسان شمالی گفت:به استناد سیستم مکانیزه صدور کارت هوشمند در۶ماهه نخست سالجاری، برای شش هزار و ۸۸۴ دستگاه ناوگان حمل و نقل کالا ومسافر در استان کارت هوشمند صادر، تجدید و تمدید شده است.

به گزارش قدس آنلاین، به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری وحمل و نقل عمومی جاده ای خراسان شمالی، علی اصغر بدیعی مقدم اظهار داشت: اکنون ۴ هزار و ۵۲ دستگاه کامیون فعال در حمل و نقل عمومی دارای کارت هوشمند هستند که این رقم در پایان شهریور ماه سال قبل ۳ هزار و۹۲۱ دستگاه گزارش شده بود. 

وی افزود: در این مدت برای ۲هزار و ۱۱۸ دستگاه وانت بار نیز کارت هوشمند صادر، تجدید و تمدید شده است. 

بدیعی مقدم درباره صدور کارت هوشمند برای ناوگان حمل ونقل عمومی مسافری در استان گفت: تاکنون ۷۱۴ دستگاه ناوگان عمومی مسافری این استان دارای کارت هوشمند هستند که  این تعداد شامل ۱۶۰ دستگاه اتوبوس، ۲۶۱ دستگاه مینی بوس و ۲۹۳ دستگاه سواری کرایه است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل عمومی جاده ای خراسان شمالی گفت: صدور کارت هوشمند برای ناوگان سواری فعال در محورهای روستایی نیز از چند سال گذشته در دست انجام است که تا کنون برای ۲۵ دستگاه سواری که در جابه جایی مسافران در محورهای روستایی فعال هستند، کارت هوشمند صادر شده است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.