جمعه ۱۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۸

سرلشکر سلامی:

سپاه جغرافیای مقاومت را گسترش خواهد داد

سرلشکر سلامی

فرمانده کل سپاه با تاکید بر اینکه دشمن در مقابل قدرت ملت ایران ناتوان و در طول چهل سال اخیر همواره رو به افول بوده،گفت: استقامت و وحدت غیور مردان ایران اسلامی امروز دشمنان را سردرگم ساخته است .

به گزارش قدس آنلاین به نقل از سپاه نیوز ، سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی در جمع پایوران سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل با بیان اینکه سپاه نهادی مردمی است و ما همیشه و در همه جا در کنار مردم خواهیم بود،افزود: اولویت سپاه کارجهادی و روحیه جهادی است و این را سرلوحه برنامه خود قرار داده ایم تا با حضور در عرصه های جهادی و اقتصاد مقاومتی و حمایت از رونق تولید چهره محرومیت از کشور زدوده شود.

وی بیان کرد:، ما اجازه ورود دشمن به خاک میهن اسلامی عزیزمان را نخواهیم داد و با حضور خود در کیلومترها دورتر از مرزهای کشور، راه دشمن را برای توطئه چینی‌ها و کارهای خصمانه شان سد خواهیم کرد.

سردار سلامی اضافه کرد: سپاه جغرافیای مقاومت را گسترش خواهد داد و زمانی که دشمن مشاهده می‌کند که جغرافیای مقاومت و تفکر گفتمان انقلاب اسلامی گسترش یافته است باید صحنه را ترک کند و چاره ای جز این کار نخواهد داشت.

وی با بیان اینکه شکوه، اقتدار و عظمت ولایت و ایستادگی و روحیه انقلابی ملت ایران دشمن را ناامید کرده است ، گفت: دشمن با مشاهده مقاومت ما مجبور به برگشت شده است ، چرا که راه مقاومت روشن است و همه توفیقات امروز ما در سایه ایمان و اعتقاد به خدای متعال رقم خورده و امروز وظیفه ما برای ادامه راه مقاومت بسیار سنگین است.

فرمانده کل سپاه با اشاره به پیروزی های اخیر ملت مظلوم یمن برابر دشمنان، بیان کرد: یمنی ها ملت مظلوم و مقاومی هستند که به رغم سنگین ترین حملات بر علیه آنها، اما با قدرت تمام و با اراده الهی بر دشمنان خود غلبه کردند.

وی تشریح کرد: امروز آمریکا و انگلیسی‌ها برای آشتی واسطه‌گری می کنند و با خواهش از یمنی‌ها می‌خواهند آتش بس کند؛ و این ضعیف‌ترین قوم مسلمانان در مقابل قوی‌ترین نظام شرور ایستادند و با اتکا بر اراده الهی و توکل بر خدا پیروز شدند.

سرلشکر سلامی در ادامه با تأکید بر اینکه دشمن در مقابل قدرت ملت ایران ناتوان است و در طول چهل سال اخیر همواره رو به افول بوده است، اظهار کرد:  استقامت و وحدت غیور مردان ایران اسلامی امروز دشمنان را سردرگم ساخته است .

وی اظهار  کرد: امروز پیشانی‌بندهای مقاومت بر سر جوانان ملت‌های مسلمان نقش بسته و شوق شهادت روز به روز در حال گسترش است و اسلام نیز گسترش یافته است؛ ملت‌های مسلمان ایمان وشکوه خود را در عرصه های تقابل با دشمنان به نمایش گذاشته‌اند که اینها همان دستاوردهای بزرگ تاریخی رقم خورده در طول چهل سال است.

فرمانده کل سپاه در پایان تاکید کرد: پاسداران انقلاب اسلامی همواره تابع فرامین فرمانده معظم کل قوا حضرت امام خامنه‌ای(مد ظله العالی) بوده و همه ما با دل و جان در تحقق منویات معظم له تلاش خواهیم کرد.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی روز پنجشنبه در سفر به استان اردبیل از پاشگاههای مرزی استان اردبیل با چمهوری آذربایجان در شهرستان نمین بازدید و با نماینده ولی فقیه در استان دیدار کرد.

همچنین ۵۶۱ طرح محرومیت‌زدایی با حضور فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی روز پنجشنبه به صورت همزمان در استان اردبیل به بهره‌برداری رسید.

6016

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.