یکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۵

رئیس کانون زنان بازرگان خراسان رضوی مطرح کرد؛

توانمندیهای زنان موفق در عرصه اقتصادی کمتر معرفی شده است

بازرگان زن مشهدی

رئیس کانون زنان بازرگان (شعبه خراسان رضوی)، با اشاره به توانمندی ها و ظرفیت های موجود در میان بانوان فعال اقتصادی، متذکر شد: بخش عمده ای از این پتانسیل ها مهجور مانده و کمتر معرفی شده اند، در حالی که ما زنان توانمند و موفقی در عرصه اقتصادی استان داریم.

به گزارش قدس آنلاین ، مریم سراج احمدی در نشست مجمع عمومی عادی سالانه این کانون، عنوان کرد: با توجه به افزایش فعالیت بانوان در عرصه های اقتصادی مانند مشاغل خانگی و صنایع دستی کانون زنان خراسان رضوی به شناسایی نقاط قوت و ضعف این بانوان پرداخته و در راستای آن به برنامه ریزی برگزاری جلسات و کلاسهای آموزشی جهت توانمندسازی بانوان پرداخته ایم ، هدف ما در کانون علاوه بر ارتقا توانمندی ،شناسایی سرمایه گذاران و معرفی اعضا توانمند به آنان جهت ارتقا روحیه مشارکتی در بانوان عزیز می باشد.

وی عنوان کرد: در حال حاضر تعداد اعضا کانون 60 نفر است که نیمی از این تعداد دارای کارت عضویت اتاق و یا کارت بازرگانی است. رویکرد ما آشناسازی اعضا جدید برای ورود به اتاق بازرگانی است، از اهداف دیگر کانون شناسایی و معرفی بانوان فعال استان و نیز ایجاد ساز و کاری مشورتی در میان بانوان استان است .

سراج احمدی، اشاره ای به دستور کار این نشست کرده و توضیح داد: در این مجمع، انتخاب بازرسین کانون بر اساس اساسنامه پس از یکسال صورت گرفت و بر اساس رای اعضا کانون زنان بازرگان «فاطمه عادلی» به مدت یک سال بازرس کانون زنان بازرگان (شعبه خراسان رضوی) شد ، همچنین «ملیحه تقی هروی» نیز به عنوان بازرس علی‌البدل انتخاب شد.

وی ابراز امیدواری کرد: امیدواریم بانوان بتوانند با توجه به توانمندیهای و ظرفیت های خود بیشتر در عرصه های مختلف اقتصادی و اجتماعی استان به فعالیت بپردازند.

ایلنا

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.