سه‌شنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۲

واکنش به سخنان جهانگیری درباره لزوم تصویب FATF

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام: تابع رهبری هستیم

مصباحی مقدم

یک عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام به سخنان امروز (سه‌شنبه - ۳۰ مهر) معاون اول رئیس‌جمهوری درباره لزوم تصویب FATF واکنش نشان داد.

قدس آنلاین:  حجت‌الاسلام و المسلمین غلامرضا مصباحی‌مقدم در پاسخ به این پرسش که با توجه به سخنان معاون اول رئیس‌جمهور درباره موافقت سران قوا و شخص رهبری انقلاب با تصویب لوایح FATF علت تصویب‌نشدن این لوایح در مجمع تشخیص مصلحت نظام چیست؟، تاکید کرد: در مجمع تشخیص مصلحت نظام درباره این لوایح اتفاق تازه‌ای رخ نداده است.

وی افزود: رهبری معظم انقلاب در این زمینه هیچ دستوری را به ما ابلاغ نکرده‌اند. ایشان اگر تشخیص بدهند خودشان موضوع را به ما اعلام می‌کنند. ما هم در همه امور تابع فرمایشات ایشان هستیم.

به گزارش ایسنا، اسحاق جهانگیری صبح امروز (سه‌شنبه - ۳۰ مهرماه) در جلسه هم‌اندیشی با علما و روحانیون که در نهاد ریاست جمهوری برگزار شد با با اشاره به ارایه لایحه شفافیت از سوی دولت به مجلس گفت: خوب است مردم در جریان همه امور از جمله مذاکرات درون دولت، ‌ مجلس، ‌ شورای نگهبان و مجمع تشخیص مصلحت نظام قرار گیرند و مطلع شوند. با توجه به تصویب لوایح FATF و CFT در جلسه سران قوا و تایید مقام معظم رهبری، مجمع تشخیص مصلحت نظام هر چه سریع‌تر این لوایح را تصویب کند.

انتهای پیام

منبع: خبرگزاری ایسنا

نظرات

  • محمدی ۱۳۹۸/۰۷/۳۰ - ۲۳:۵۳
    0 0
    کشورها خود دارای قانون اساسی هستند و بر اساس قانون اساسی خود عمل می کنند. بلفرض محال سردمداران امریکایی بخواهند کشف حجاب را قانون کنند مگر می شود، نه تنها ایران بلکه هیچ کشور اسلامی قبول نمی کند. معیار قانون اساسی خود کشور است و اینگونه که سردمداران امریکایی برای همه ی کشورها قانون تصویب کنند که قانون اساسی کشورها خودبخود حذف می شود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.