یکشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۱

فرمانده انتظامی شهرستان تایباد:

دستگیری 4 متهم فراری درگیری 31 شهریور تایباد

دستگیری

فرمانده انتظامی شهرستان تایباد گفت: چهار متهم تحت تعقیب درگیری 31 شهریورماه که منجر به قتل دو نفر شد، پس از گذشت 32 روز در یکی از مناطق شمالی استان تهران دستگیر شدند.

به گزارش قدس آنلاین ، سرهنگ علی‌اکبر قربانی اظهار کرد: یکشنبه 31 شهریورماه بر اثر یک درگیری و اختلاف شخصی در یک نزاع دسته جمعی که در مرز دوغارون شهرستان تایباد رخ داد 2 نفر کشته و تعدادی دستگیر شدند که چهار نفر از عاملان این حادثه از صحنه فرار کردند و تحت تعقیب قرار گرفتند؛ چند روز پیش متهمان در تهران دستگیر و به تایباد منتقل شدند.

وی ادامه داد: در ارتباط با این پرونده 14 متهم توسط ماموران انتظامی دستگیر شدند که 6 نفر آن‌ها عاملان اصلی بودند و به وسیله سلاح شکاری و جنگی 2 نفر را به قتل رساندند.

قربانی بیان کرد: تمامی متهمان دخیل در این پرونده دستگیر و برای تکمیل پرونده تحویل مرجع قضایی شدند؛ همچنین هفت قبضه سلاح شکاری و یک قبضه سلاح جنگی، تعدادی فشنگ و تعدادی سلاح سرد مانند چاقو، قمه و... کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان تایباد مطرح کرد: نزاع و درگیری یکی از معظلات اجتماعی ممحسوب می‌شود که جامعه را از لحاظ معنوی و مادی دستخوش آسیب می‌کند از این رو پلیس با مخلان نظم و امنیت عمومی برخورد قاطع دارد.

وی با تاکید بر اعترافات متهمان این پرونده مبنی بر نزاع و درگیری بر اثر اختلافات شخصی خاطرنشان کرد: این درگیری هیچ ارتباطی به مسائل امنیتی و مذهبی در شهرستان ندارد و کاملا شخصی بین دو گروه رخ داده و هرگونه شایعه پراکنی در این رابطه پیگرد قانونی خواهد داشت.

ایسنا

انتهای پیام

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.