سه‌شنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۰

مدیر کل راه و شهرسازی استان خبر داد:

۳۲۰۰ واحد مسکن در خراسان شمالی ساخته می شود

مسکن

خراسان شمالی- مدیر کل راه و شهرسازی خراسان شمالی گفت: براساس تفاهم نامه ای که بین وزارت راه و شهرسازی و ستاد اجرایی فرمان امام (ره) منعقد شده، در خراسان شمالی ۳۲۰۰ واحد مسکن ساخته خواهد شد.

به گزارش قدس آنلاین، به نقل از اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی خراسان شمالی، علیرضا مصطفی زاده اضافه کرد: براساس این تفاهم نامه باید ۵۰ هزار واحد مسکن در سطح کشور ساخته شود که سهم استان خراسان شمالی ۳۰۰۰ واحد در شهر بجنورد، ۱۰۰ واحد در شهر شیروان و ۱۰۰ واحد در شهر اسفراین است.
وی اظهار داشت : این در حالی است که سهم استان خراسان شمالی در همان ابتدای کار ۴۵۰ واحد شامل ۲۵۰ واحد در شهر بجنورد، ۱۰۰ واحد در شهر شیروان و ۱۰۰ واحد در شهر اسفراین بوده است که به ۳۲۰۰ واحد در مرحله اول افزایش یافته است.
مصطفی زاده اضافه کرد: در جلسه ای که با رئیس هیأت مدیره شرکت توسعه گران ستاد اجرایی فرمان امام(ره) و دکتر شجاعی، استاندار معزز داشتیم، اداره کل راه و شهرسازی استان اعلام آمادگی خود جهت واگذاری زمین برای ۳۲۰۰ واحد را داشت.
مدیرکل راه و شهرسازی خراسان شمالی افزود: لازمه این افزایش تعداد واحد، هماهنگی ستاد اجرایی فرمان امام(ره) با وزارت راه و شهرسازی است که سهمیه ها افزایش پیدا کند و از طرف وزارت به این اداره کل ابلاغ تا قرارداد نهایی و تحویل زمین انجام شود و مشاور هم طی روزهای آینده کار خود را شروع کند.
لازم به ذکر است واگذاری این زمین ها در گلستان شهر بجنورد است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.