شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۹

تشکیل سبد امن ‌سرمایه‌گذاران در مشهد مقدس / راه‌اندازی کسب و کارهای نوین و استارت‌آپی

تشکیل سبد امن ‌سرمایه‌گذاران در مشهد

شهردار مشهدمقدس گفت: با تشکیل سبد امن برای سرمایه‌گذاران بنا داریم در کارخانه‌های نوآور کسب و کارهای نوین و استارت آپی را راه‌اندازی کنیم.

به گزارش قدس آنلاین، محمدرضا کلایی ظهر امروز در حاشیه بازدید از نمایشگاه فرصت‌های سرمایه‌گذاری در مشهد اظهار داشت: با توجه به بازدیدهای زیادی که در نمایشگاه‌های مختلف فرصت‌های سرمایه‌گذاری داشتم این نمایشگاه بسیار موفق است و به دور از تشریفات تلاش دارد تا دستاوردهای اقتصادی مشهد را به سرمایه‌گذاران ارائه دهد.

وی با اشاره به اینکه شرکت‌های خصوصی و دولتی زیادی در این نمایشگاه شرکت کردند، افزود: نتیجه برگزاری این نمایشگاه و جذب سرمایه‌گذار، رشد دو درصدی اقتصادی شهر مشهد است.

کلایی با بیان اینکه سطح سودآوری مشهد بسیار متفاوت‌تر از سایر کلانشهرها است تاکید کرد:کلانشهر مشهد به شدت در حال طی کردن گام‌های پایدارسازی اقتصادی است. شفافیت در سودآوری اقتصادی برای سرمایه‌گذاران می‌تواند کند بودن فرآیند سرمایه‌گذاری را حل کند.

شهردار مشهد با بیان اینکه سرمایه‌های حوزه شهری می‌تواند کشور را از رکود خارج کند، گفت: اگر رشد اقتصادی کشور منفی باشد، رشد اقتصادی مشهد مثبت است و تا سال آینده رشد اقتصادی مشهد دو رقمی خواهد بود و می‌توانیم با سرمایه‌گذاری در بخش ساختمان و خدمات نقش پیشران را داشته باشیم.

وی یادآور شد: با تشکیل سبد امن برای سرمایه‌گذاران  بنا داریم در کارخانه‌های نوآور کسب و کارهای نوین و استارت آپی را راه‌اندازی کنیم.

کلایی با اشاره به اینکه مشهد به لحاظ رشد اقتصادی رتبه یک را نسبت به کلانشهرهای کشور دارد، عنوان کرد: مزیت اصلی شهر مشهد در رشد اقتصادی، زائران بارگاه حضرت رضا(ع) است و گلوگاه شاخص اقتصادی تقویت مراکز اقامتی است.

منبع: تسنیم

انتهای خبر/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.