سه‌شنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۸

آندره‌آ استراماچونی:

امشب برمی‌گردم

استراماچونی

«آندره‌آ استراماچونی» در جدیدترین مصاحبه خود با یک روزنامه ایتالیایی، گفت: به بازیکنانم در استقلال گفته‌ام که امشب برمی‌گردم.

قدس آنلاین: روزنامه iltirreno چاپ لیورنو ایتالیا نوشت: آندره آ استراماچونی تصمیم گرفت به ایتالیا باز گردد. تصمیمی دردناک پس از چند ماه هیجان انگیز، سخت و البته گاهی سورئال در ایران و روی نیمکت تیم استقلال؛ باشگاه تاریخی ایران.

مشکل دستمزدی بود که پرداخت نشد.

هواداران در اعتراض به رفتن استرا به خیابان‌ها آمدند و در مقابل وزارت ورزش تجمع کردند و حالا سرمربی ایتالیایی به چیزی بیشتر از یک مربی صرف بدل شده است.

استراماچونی می‌توانی بگویی چه اتفاقی افتاد؟

متاسفانه پس از تلاش‌های متعدد ناموفق، قرارداد فی مابین به طور یکطرفه فسخ شد.

چرا تصمیم به برگشت به ایتالیا گرفتی؟

فکر نمی‌کردم به این نقطه برسم. تیم به رتبه اول جدول رسیده بود و پیروزی فوق العاده ای را مقابل چیزی در حدود ۱۰۰ هزار هوادار جشن گرفتیم. اما تصمیمات حقوقی اجتناب ناپذیر بود و البته نومیدی زیادی را در من ایجاد کرد. وقتی امکان ادامه کار وجود ندارد، ماندن بیهوده است.

قوی‌ترین احساسی که در این چند ماه تجربه کردی چه بود؟

شاید پیروزی در تبریز مقابل تراکتور. رقیب سرسخت و البته متمول‌ ما و در برهه‌ای پرتنش بابت حمله نظامی ترکیه به سوریه. ۱۲ سال بود که استقلال در تبریز برنده نشده و علاوه بر این استقلال چهار گل هم نزده بود. جوی به معنای واقعی وصف‌ناپذیر. در مسیر برگشت در فرودگاه غوغا بود. در همان لحظه تمام تیم متوجه شدند که قادرند به صدر برسند.

اگر شرایط مهیا و مشکلات برطرف شود، به استقلال برمی‌گردی؟

همین حالا هم به بازیکنانم گفته‌ام: امشب برمی گردم.

منبع: خبرگزاری ایرنا

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.