یکشنبه ۸ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۷

نشست رهبر کره شمالی با اعضای ارشد حزب حاکم در آستانه پایان ضرب الاجل به آمریکا

کره شمالی

رهبر کره شمالی در آستانه پایان ضرب الاجل به آمریکا نشستی را با حضور مقامات ارشد حزب حاکم برگزار کرد.

به گزارش گروه بین الملل قدس آنلاین، کیم جونگ اون رهبر کره شمالی روز شنبه با توجه به نزدیک شدن به پایان ضرب الاجلی که خود برای آمریکا تعیین کرده بود نشستی را با حضور مقامات ارشد حزب حاکم کارگران برگزار کرد.

این نشست در روز شنبه در حالی آغاز شد که گمانه‌زنی‌ها از آماده شدن کره شمالی برای آزمایش یک موشک بالستیک قاره پیما خبر می‌دهند.

خبرگزاری رسمی کره شمالی گزارش داده کیم که رئیس حزب کارگران کره نیز هست ریاست جلسه را در روز اول بر عهده داشته و در این نشست درباره موضوعات مهمی در ساختمان دفاع ملی بحث شده است.

کشور کره شمالی , کشور کره جنوبی , دونالد ترامپ , کشور آمریکا , کیم جونگ اون ,

این خبرگزاری افزوده است: جهت گیری فوری حزب حاکم و موضوعات مهم و دولتی برای پیروزی جدید در انقلاب ما تحت شرایط کنونی از محورهای اصلی نشست روز شنبه بود.

خبرگزاری رسمی کره شمالی به جزئیات بیشتری از این نشست اشاره نکرده اما اعلام کرده جلسه فوق ادامه می‌یابد.

کره شمالی با نزدیک شدن به پایان سال 2019 و ضرب الاجلی که کیم جونگ اون رهبر این کشور برای آمریکا مشخص کرده بود فشارها بر کاخ سفید را افزایش داده است. چند روز پیش پیونگ یانگ اعلام کرد این کاملا به واشنگتن بستگی دارد که تصمیم بگیرد "هدیه کریسمسی" که قرار است دریافت کند چه باشد. این موضع گیری کره شمالی این گمانه زنی را افزایش داد که احتمالا منظور از پیونگ یانگ پرتاب یک موشک بالستیک قاره پیما باشد.

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.