سه‌شنبه ۱۷ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۰

جزئیات امدادرسانی سانحه واژگونی اتوبوس در ۴۰ کیلومتری مشهد

حادثه

مدیر منطقه ۳ عملیات آتش نشانی مشهد جزئیات امدادرسانی به مصدومان سانحه واژگونی اتوبوس مسافربری در حوالی شهر ملک‌آباد در ۴۰ کیلومتری مشهد را تشریح کرد.

به گزارش قدس آنلاین، آتش‌یار حسین صالح نظرآبادی اعلام کرد: شب گذشته در پی تماس رانندگان عبوری مبنی بر واژگونی اتوبوس در حوالی شهر ملک آباد و گرفتار شدن افراد در داخل این وسیله نقلیه ستاد فرماندهی آتش‌نشانی بلافاصله گروه‌های نجات و اطفاء حریق ایستگاه‌های ۹، ۳۹ و ۲۳ این سازمان را به حوالی شهر ملک‌آباد در ورودی عوارضی اتوبان باغچه اعزام کرد.

بنا به اعلام روابط‌عمومی آتش‌نشانی مشهد، مدیر منطقه ۳ عملیات آتش نشانی افزود: با حضور آتش‌نشانان در محل مشاهده شد، اتوبوس مسافربری که از سمت زاهدان به مشهد در حرکت بود به دلیل نامعلومی در یکی از مسیرهای فرعی ورودی به اتوبان باغچه واژگون که در پی این حادثه تعدادی از مسافران مجروح و داخل خودرو محبوس می‌گردند که آتش‌نشانان به همراه آتش‌نشانان شهر ملک‌آباد، عوامل هلال احمر و اورژانس به امدادرسانی به سانحه دیدگان پرداختند.

صالح نظرآبادی با اشاره به اینکه «یک نفر از سرنشینان اتوبوس در دم جان باخت و ۱۳ تن دیگر مجروح شدند»، گفت: ۱۰ نفر توسط اورژانس به بیمارستان‌های مشهد منتقل شدند و سه نفر نیز در محل درمان شدند. علت این حادثه توسط عوامل پلیس راه در دست بررسی است و آتش‌نشانان پس از ایمن‌سازی کامل محیط حادثه به ماموریت خود پایان داده و به مشهد مراجعه کردند.

منبع: ایسنا

انتهای خبر/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.