چهارشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۵

رئیس سازمان نظام پزشکی مشهد:

مراسم رسمی برای جان‌باختگان سقوط هواپیما موجب تسلی خاطر مردم می‌شود

رئیس سازمان نظام پزشکی مشهد

رئیس سازمان نظام پزشکی مشهد گفت: انجام مراسم‌ رسمی برای جان‌باختگان سقوط هواپیمای اوکراینی، توسط سازمان‌ها و سمن‌ها، موجب تسلی خاطر مردم می‌شود.

به گزارش قدس آنلاین، علی بیرجندی نژاد، در حاشیه مراسم یادبود فرهیختگان جامعه پزشکی در سانحه سقوط هواپیمای اوکراینی بیان کرد: در حادثه ناگواری جمعی از هم‌میهنانمان که تعدادی از آن‌ها از اعضای جامعه پزشکی بودند، دچار آسیب شدند و منجر به ضایعه عظیم فوت این هم‌وطنان در این حادثه غم‌بار شد.

وی افزود: خواسته جامعه پزشکی ما این بود تا فرصتی فراهم شود تا همکاران بیایند و در اینجا عرض‌ تسلیتی باشد و جامعه پزشکی هم حضور پیدا کنند. جمع کثیری از همکاران، هم در دانشگاه علوم پزشکی و هم در مراکز و بیمارستان‌های مختلف و رشته‌های مختلف پیراپزشکی حضور پیدا کردند تا عرض تسلیتی به خانواده‌ داغدار این عزیزان باشد و یادشان را گرامی بداریم و اندکی بتوانیم این غبار غم را با اشک‌هایمان بشوییم.

رئیس سازمان نظام پزشکی مشهد با اشاره به اینکه «حادثه سخت و سنگینی بود که اتفاق افتاد»، اظهار کرد: به طبع انتظار می‌رود تا افرادی که مرتبط با آن حادثه بودند نیز در چنین مراسماتی حضور پیدا کنند.

بیرجندی‌نژاد خاطرنشان کرد: به نظر بنده، انجام مراسم‌های رسمی توسط سازمان‌ها و سمن‌ها، به دلیل اینکه، جامعه از این موضوع غم زده شده‌ است برای آرامش خاطر مردم موثر باشد و توصیه می‌کنم اگر مراسم‌های مشابهی برگزار شود، می‌تواند در این زمنیه کمک‌کننده باشد.

منبع: ایسنا

انتهای خبر/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.