شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۵

بارش باران و برف ‌عصر امروز در خراسان رضوی آغاز می‌شود

رئیس مرکز پیش‌بینی هواشناسی خراسان رضوی

رئیس مرکز پیش‌بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: بارش باران و برف از عصر امروز در خراسان رضوی آغاز می‌شود.

به گزارش قدس آنلاین، یحیی قاینی‌پور اظهار داشت: بارش برف و باران از عصر امروز از نیمه جنوبی خراسان رضوی آغاز می‌شود و هفته پربارشی برای این استان پیش‌بینی شده است.

وی افزود: بارش‌های پیش‌بینی شده از عصر امروز تا صبح روز سه‌شنبه بیشتر مناطق استان خراسان رضوی را فرا می‌گیرد و این بارش‌ها دوباره از عصر چهارشنبه هفته جاری آغاز شده و تا پایان هفته جاری ادامه خواهد داشت.

رئیس مرکز پیش‌بینی هواشناسی خراسان رضوی در ادامه خاطرنشان کرد: بیشینه دمای هوای امروز مشهد  هفت درجه سلسیوس است  که نسبت به روز گذشته پنج درجه افزایش دارد اما بیشینه دمای هوا در روزهای یکشنبه و دوشنبه هفته جاری  به ترتیب سه و یک درجه سلسیوس پیش‌بینی شده است.

قاینی پور در ادامه تصریح کرد: امروز میانگین دما در مناطق مختلف خراسان رضوی چند درجه افزایش می‌یابد اما از فردا روند کاهشی دما در استان آغاز می‌شود و هوای سرد در طول هفته جاری در خراسان رضوی حاکم است.

وی اضافه کرد:  شب گذشته تمامی شهرستان‌های خراسان رضوی دمای زیر صفر را سپری کردند و کمینه دمای هوا در باخرز به ۱۵ درجه زیر صفر رسید و پس از آن شهرستانهای تایباد و تربت‌جام با دمای ۱۳ درجه زیر صفر سردترین شهرستانهای استان گزارش شده‌اند.

منبع: تسنیم

انتهای خبر/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.