شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۱

مصوبات امید آفرین شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا

خبرهای خوش برای سهامداران پدیده

رضاطلبی

سرپرست گروه شرکت‌های پدیده شاندیز

شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا ظهر امروز مصوبات خوبی رابرای سهامداران پدیده شاندیز تصویب کرد.

به گزارش قدس آنلاین، ساعتی قبل در جلسه شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا که با حضور علیرضا رزم حسینی استاندار خراسان رضوی  در تهران برگزار شد، مصوباتی خوبی در مورد پدیده شاندیز و سهامداران این مجموعه به تصویب رسید. به گزارش رسیده از جلسه شورای هماهنگی اقتصادی سران قوا، پیشنهادهای وزارت کشور و وزارت امور اقتصادی و دارایی، جهت حل مشکل سهامداران شرکت پدیده شاندیز، مورد بحث و بررسی قرار گرفت و به تصویب رسید.

دراین جلسه استاندار خراسان رضوی به تشریح پیشنهادات شرکت پدیده پرداخت و سران قوا را قانع کرد تا به این پیشنهادات رای مثبت دهند. رزم حسینی تا ساعتی دیگر  جزئیات مصوبات این جلسه را تشریح خواهد کرد.  

شایان ذکر است پنجم آبان ماه وزیر امور اقتصادی و دارایی از طرح پیشنهاداتی برای حل مشکل سهامداران پدیده در جلسه شورای هماهنگی اقتصادی سران قوا خبر داد.

علیرضا رزم‌حسینی پیشتر در جلسه شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی که در اتاق بازرگانی خراسان رضوی برگزار شده بود، با اشاره به اینکه دولت و حاکمیت از پدیده حمایت کرده و می‌کند، اظهار کرد: هم اینک شرکت پدیده از مجوزهای قانونی برخوردار است و صورت‌های مالی به نفع مردم و سهامداران آن اصلاح شده است.

استاندار خراسان رضوی با تاکید بر اینکه دولت به‌صورت جدی از شرکت پدیده و پروژه‌های آن حمایت می‌کند و از این پس نیز حمایت‌های خود را ادامه خواهد داد، افزود: باید از رئیس جمهور، معاون اول ایشان، وزیر کشور و شورای امنیت کشور در این زمینه قدردانی کرد که همه خواسته‌های کارشناسان شرکت پدیده و تقاضاهای این استان را پذیرفتند.

رزم حسینی بیان کرد: تبدیل شرکت پدیده از شرکتی زیان‌ده به شرکتی دارای مجوز قانونی، با صورت‌های مالی اصلاح‌شده به نفع مردم و برگزاری مجمع عمومی با حضور ۲ هزار و ۸ نفر از سراسر کشور اتفاقات خوب اخیر برای این شرکت است.

نظرات

 • حسین ۱۳۹۸/۱۱/۰۵ - ۲۱:۵۷
  0 0
  سلام‌من‌یکی‌ازسهامداران‌پدیده‌ هستم‌ خواهشن‌‌پول‌مارا بدین زیر قرض‌ رفتم‌‌ پیگیری‌جدی‌انجام‌دهیدکه‌از‌ دید مردم‌‌ نیفتین مسوولین مسوولیت را درست و جدی بگیرید خدا شاهده دیگر از زمین زمان خسته شدم انشالله امسال سال آخر باشد که به پولمان برسیم ممنون از پیگیری هایتان با تشکر
 • حسین ۱۳۹۸/۱۱/۰۵ - ۲۲:۰۸
  0 0
  سلام خواهشن این بار پیگیری جدی باشدکه این پولی که از گلوی خانواده‌ام گرفتم که به نوای برسیم خواهشاً نذارید دیگه از این بدتربشود ما هم گرفتاریم انشالله امسال به اتمام برسد گرفتار بار سنگین سکوت شدم که گویا بعد ازسکوتی فریادی لازم است باتشکر
 • R. K ۱۳۹۸/۱۱/۰۵ - ۲۲:۱۸
  0 0
  از اون موقع که توی تلویزیون هی تبلیغ میکردن خبرهای خوشی در راه است تازه مطلبو گرفتم که خبرهای جدید خوش برای غارتگراست واسه دزدایی که نه دستی ازشون قطع میشه نه جونی ازشون گرفته میشه هی هم زیاد میشن پنج سال پیش با ارزش پول ما شاید میشد یه خونه کلنگی خرید الان با اون پول تازه در صورت پس گرفتن ،دوچرخه هم نمیشه خرید شما دزدای پدیده و دزدهای موسسه های حروم خور رو فقط به خداوند انتقام گیرنده واگذار میکنم لعنت خدا بر کسایی که حق مردم رو خوردن یه آبم روش
 • تاببی ۱۳۹۸/۱۱/۰۶ - ۰۰:۴۲
  0 0
  ما فقط وقتی خوشحال میشیم که کل پولمونو نقدی بگیریم
 • محمد ۱۳۹۸/۱۱/۰۶ - ۱۷:۵۷
  0 0
  فقط وعده وعید خبرهای خوشی در راه است!!!!! آخه این برای پول میشه پول مردمو بدید. آقا خبرها خوش ارزونی خودتون
 • ۱۳۹۸/۱۱/۰۶ - ۲۳:۵۷
  0 0
  پولی ک دزدیده شده پس داده نمیشود.....
 • سعید ۱۳۹۸/۱۱/۰۷ - ۱۵:۰۳
  0 0
  انشاالله خبرهای خوبی باشه و این چن سالی که پولمان مونده حداقل با تورم حساب بشه و بهمون بدن .
 • شاهرخ ۱۳۹۸/۱۱/۰۷ - ۲۳:۳۳
  0 0
  بخدا خسته شدیم مسئول محترم پیگیر حق مون باش
 • علی ۱۳۹۸/۱۱/۱۰ - ۲۲:۱۰
  0 0
  باسلام لطفاامسال دیگه ساله آخری باشه که وعده ووعیدمیشنویم خواهشاپوله ماروبدین وشمارابه خیروماروبه سلامت.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.