سه‌شنبه ۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۶

قیمت ارز، قیمت طلا، قیمت سکه و قیمت دلار امروز ۹۸/۱۱/۰۸

 قیمت طلا

قیمت طلای ۱۸عیار در بازار تهران امروز به ۵۱۱ هزار و ۱۰۰ تومان، قیمت طلای ۲۴عیار ۶۸۱ هزار تومان و هر مثقال طلا ۲ میلیون و ۲۱۱ هزار تومان رسید. همچنین سکه تمام‌بهار آزادی در بازار تهران امروز ۵ میلیون و ۱۲ هزار تومان معامله شد.

قدس آنلاین؛ امروز در بازار آزاد قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید  ۵ میلیون و ۱۲ هزار تومان و قیمت سکه بهار آزادی طرح قدیم ۴ میلیون و ۹۸۰ هزار تومان است.

در بازار آزاد قیمت نیم‌سکه بهار آزادی ۲ میلیون و ۵۵۰ هزار تومان، قیمت ربع‌سکه یک‌میلیون و ۵۴۰ هزار تومان و قیمت سکه گرمی ۹۳۵ هزار تومان فروخته می‌شود. قیمت طلای ۱۸عیار هم ۵۱۱ هزار و ۱۰۰ تومان ارزش‌گذاری شده است، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت ۱۵۷۹.۶ دلار معامله می‌شود.

همچنین در بازار سبزه‌میدان، قیمت طلای ۲۴عیار ۶۸۱ هزار و ۵۰۰ تومان و قیمت هر مثقال طلا ۲ میلیون و ۲۱۱ هزار تومان تعیین شده است.

هم‌اکنون در بازار آزاد قیمت درهم امارات ۳ هزار و ۷۴۶ تومان، یورو ۱۵ هزار تومان و قیمت پوند انگلیس ۱۷ هزار و ۸۶۶ تومان تعیین شده و به‌فروش می‌رسد.

صرافی‌های بانک‌ها امروز  سه‌شنبه قیمت دلار را برای فروش به مردم  ۱۳ هزار و ۴۰۰ تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۳ هزار و ۱۵۰ تومان خریداری می‌کنند، بر همین‌ اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها ۱۴ هزار و ۹۰۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۴ هزار و ۶۵۰ تومان است.

نوع

قیمت لحظه

قیمت دلار

۱۳ هزار و ۴۰۰ تومان

قیمت یورو

۱۴ هزار و ۹۰۰ تومان

قیمت پوند

۱۷ هزار و ۸۶۶ تومان

قیمت درهم امارات

۳ هزار و ۷۴۶ تومان

قیمت سکه بهار آزادی

۴ میلیون و ۹۸۰ هزار تومان

قیمت سکه طرح جدید

۵میلیون و ۱۲ هزار تومان

قیمت نیم سکه

۲ میلیون و ۵۵۰ هزار تومان

قیمت ربع سکه

یک میلیون و ۵۴۰ هزار تومان

قیمت سکه گرمی

۹۳۵ هزار تومان

قیمت گرم طلای ۱۸

۵۱۱ هزار و ۱۰۰ تومان

قیمت گرم طلای ۲۴

۶۸۱ هزار و ۵۰۰ تومان

قیمت هرمثقال طلا

۲ میلیون و ۲۱۱ هزار تومان

قیمت هرانس طلادلار

۱۵۷۹.۶دلار

قیمت پلاتیندلار

۹۹۴ دلار

قیمت انس نقرهدلار

۱۸.۰۵دلار

انتهای پیام/

نظرات

  • امیر ۱۳۹۸/۱۱/۰۸ - ۱۳:۵۴
    0 0
    الان دلار بازار 13800 چرا اعلام نمیکنید؟

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.