یکشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۱

بازدید نماینده ولی فقیه در گیلان از شرکت دانش بنیان طراحی موتور هواپیما

پارک علم و فناوری گیلان

گیلان_ آیت الله رسول فلاحتی گفت :در بازدیدی که از دفتر طراحی سامانه های قوای محرکه فرزانگان داشتیم مایه اعجاب، شگفتی بود واین بسیار عالی است.

به گزارش قدس آنلاین به نقل از روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در گیلان، آیت الله رسول فلاح،  در بازدید از شرکت دانش بنیان دفتر طراحی سامانه های قوای محرکه فرزانگان واقع در شهر صنعتی رشت اظهار کرد: یکی از عوامل رشد و اقتدار هر کشور حمایت از صاحبان اندیشه، افکار و ایده است.

وی ادامه داد: یکی از مواردی که موجب می شود تا یک کشور رشد داشته باشد، حمایت متولیان امر و مسئولان بالادستی از همه کسانی است که می توانند در صنایع جدید نوآوری داشته باشند و موجب ارتقای کشور شوند.

امام جمعه رشت با اشاره به اینکه شرکت های دانش بنیان و پارک های علم و فناوری از جمله نهادهای خودجوشی هستند که می توانند از نوآوران حمایت کنند، بیان کرد: امروزه فعالیت شرکت های دانش بنیان و پارک های علم و فناوری در کشور نهادینه شده است.

آیت الله فلاحتی بر حمایت پارک های علم و فناوری و شرکت های دانش بنیان از اصحاب اندیشه تاکید کرد و افزود: در بازدیدی که از دفتر طراحی سامانه های قوای محرکه فرزانگان داشتیم مایه اعجاب، شگفتی و بسیار عالی است.

وی تصریح کرد: سبب افتخار ماست که جوانان و تحصیلکردگان کشور مجاهدانه در عرصه های فناوری و دانشی فعالیت می کنند تا جامعه را به رتبه های بالا برسانند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.