یکشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۲

"ندا از ارائه لیست انتخاباتی منصرف شد

حزب ندای ایرانیان

حزب اصلاح‌طلب ندای ایرانیان که پیش از این قرار بود لیست مستقلی از احزاب اصلاح‌طلب در تهران بدهد، اعلام کرد که برنامه‌ای برای لیست دادن در تهران ندارد.

قدس آنلاین: حزب اصلاح‌طلب ندای ایرانیان که پیش از این قرار بود لیست مستقلی از احزاب اصلاح‌طلب در تهران بدهد، اعلام کرد که برنامه‌ای برای لیست دادن در تهران ندارد.

سید شهاب الدین طباطبایی سخنگوی ندای ایرانیان با اعلام این خبر گفت: از روز اول در شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان تحلیل مان این بود که باید سه انتخابات گذشته را تکرار کرد و اجازه نداد چهره‌های افراطی به مجلس راه پیدا کنند. گفتیم باید با مردم صادقانه حرف زد، مشکلات را گفت و بابت کاستی‌ها از آنان عذرخواست و با شجاعت لیست  انتخاباتی ارائه کرد و نتیجه انتخابات را هرچه باشد پذیرفت.

وی ادامه داده است: بعد از اعلام صلاحیت‌های کاندیداها و پس از تصمیم شورایعالی با احزابی که تمایل به شرکت در انتخابات داشتند رایزنی‌های زیادی داشتیم. حزب کارگزاران سازندگی یک لیست 30 نفره  و 8 حزب دیگر اصلاح طلب لیست دیگری منتشر کردند. هر دو فهرست سرلیست واحد و مشترکات زیادی دارند. ایده آل ما این بود که در نهایت یک لیست از دل جریان اصلاحات خارج شود و البته هنوز ناامید نیستیم و امیدواریم و تلاش میکنیم ‌طی دو روز آینده این اتفاق بیفتد. 

طباطبایی خاطرنشان کرد:‌ بر همین اساس معتقدیم دادن لیست جدید انتخاباتی اصلاح طلب مشکلی را از مردم و جریان اصلاح طلب حل نمی‌کند و تنها لیستی به لیستی‌های قبلی اضافه می شود و مردمی که قصد رای دادن دارند را هم سردرگم می کند. برای همین از دادن لیست جدید خودداری و دو لیست دارای مشترکات فراوان  موجود را با تاکید بر کاندیداهای جوان اصلاح طلبِ فهرست به مردم‌ معرفی خواهیم کرد.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری تسنیم

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.