سه‌شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۴

گالری‌های حاضر در «چهارسوی هنر» جشنواره تجسمی فجر

جشنواره تجسمی

در بخش «چارسوی هنر» دوازدهمین دوره از جشنواره هنرهای تجسمی فجر، آثار گالری‌های کشور با ۳۳۵ اثر به نمایش گذاشته می‌شود.

قدس آنلاین: به گزارش واحد ارتباطات و رسانه دوازدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر، در دوازدهمین دوره از جشنواره هنرهای تجسمی فجر و در ادامه سیاست‌هایی که در بخش رونق بازار هنر از سال گذشته آغاز شده بود، امسال ۳۳ گالری با ۳۳۵ اثر در بخش «چارسوی هنر» حضور دارند و این آثار برای نمایش و فروش ارائه می‌شود.

یک گروه انتخابی در سالی که گذشت فعال بوده‌اند ‏تا کمیت و کیفیت فعالیت گالری‌های کشور را ارزیابی کنند و در واقع بخش «چارسوی هنر» برآیند نمایشگاه‌های سالیانه ‏گالری‌ها است. ‏

گالری‌های تهران و شهرستان‌ها آثار خود را به دوازدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر می‌آوردند که به دو صورت این آثار نمایش داده می‌شوند. بخشی از آنها در غرفه‌های ‏گالری‌ها به نمایش گذاشته می‌شود و برخی نیز به صورت یک نمایشگاه واحد است و آثار کنار هم و بدون ذکر نام گالری چیدمان می‌شوند که دو طبقه در موسسه فرهنگی هنری صبا برای این منظور در نظر گرفته شده است.

امسال بخش «چارسوی هنر» در قالب ۱۶ غرفه و ۲۲ اکسپو برگزار می‌شود. تعداد آثاری که در بخش غرفه‌ها به نمایش در میآید، ۲۱۰ اثر و تعداد آثار بخش اکسپو نیز ۱۲۵ اثر است.

نگارخانه‌های چاسوی هنر ۹۸ (به ترتیب الفبا) عبارتند از: آریانا (تهران)، آس (تهران)، آگ ‏‏(تهران)، آسوریک (مازندران/سلمان‌شهر)، آویسنیت (یزد)، اثر (تهران)، احسان (تهران)، ‏اسپیناس (تهران)، ایده (تهران)، باروک (تهران)، ترانه باران (تهران)، تِم (تهران)، ثالث ‏‏(تهران)، جاوید (تهران)، دستان (تهران)، دیبا (اصفهان)، راضی (یزد)، رنگ و ترنگ ‏‏(مازندران/تنکابن)، ژینوس (تهران)، شَلمان (تهران)، شَمیده (تهران)، شیرین (تهران)، شیث ‏‏(تهران)، عکاسان جوان (تهران)، گویا (تهران)، لاجوردی (تهران)، محسن (تهران)، مژده ‏‏(تهران)، ملک (تهران)، نقش و خط (تهران)، هفت آینه (مازندران/ساری)، هگمتانه (همدان)، ‏هونره (اصفهان)‏.

دوازدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر از روز ۲۹ بهمن تا ۵ اسفند در فرهنگستان هنر، موسسه صبا ‏برگزار می‌شود.‏

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.