چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۳

مردم ایران با انتخاب آگاهانه به شکل گیری مجلسی قوی کمک کنند

حداد عادل - کراپ‌شده

رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب از مردم خواست که با حضور پرشور و انتخاب آگاهانه و درست خویش به تشکیل مجلسی قوی و کارآمد کمک کنند.

قدس آنلاین: غلامعلی حدادعادل رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب پیرامون انتخابات مجلس پیامی صادر کرد.

وی در این پیام تاکید کرد: افرادی که در فرآیند انتخاب و معرفی نامزدها به مرحله نهایی نرسیده و در فهرست شورای ائتلاف قرار نگرفته‌اند، توجه داشته باشند که مجلس تنها میدان خدمت به انقلاب و کشور و مردم نیست و شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی نیز در نظر دارد از توانائی‌ها و ظرفیت همه آنان در آینده برای خدمت به کشور استفاده کند.

رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب همچنین خطاب به مردم، گفت: امیدواریم ملت رشید و آزاده ایران که با تقدیم صدها هزار شهید به استقلال و آزادی و امنیت و پیشرفت در جمهوری اسلامی ایران نائل شد، با حضور پرشور و انتخاب آگاهانه و درست خویش به تشکیل مجلسی قوی و کارآمد که در خدمت «سربلندی ایران» باشد اهتمام ورزند و یک بار دیگر دشمنان میهن اسلامی را ناکام و دوستان انقلاب اسلامی را شاد و دلگرم سازند.

متن پیام انتخاباتی «حدادعادل» به شرح زیر است:

جمعه دوم اسفند ماه نود و هشت فرصت مغتنمی است تا با حضور باشکوه در پای صندوق‌های رأی و انتخاب آزادانه و آگاهانه نامزد مورد نظر خویش، تابلوی زیبا و باشکوهی از حاکمیت اراده ملت ایران بر سرنوشت خود را ترسیم کنید. شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی سعی کرده است با سازوکارها و فرایندهای مناسب بهترین‌ها را از میان نامزدها به شما معرفی کند. در هر حال انتخاب با شما است.

وحدت شرط لازم پیروزی در انتخابات است که می‌باید هم از سوی رأی دهندگان و هم از سوی نامزدهای انتخاباتی به دقت مراعات شود. از نامزدهایی که احساس می‌کنند حضور آنها در عرصه رقابت ممکن است باعث شکسته شدن رأی مردم و شکست در انتخابات شود خواهش می‌کنم همان‌طور که برای رضای خدا و با نیت خدمت به مردم، قدم در عرصه انتخابات نهاده‌اند برای رضای خدا نیز اعلام انصراف کنند و بدانند گاهی ثواب کنار رفتن از عرصه یک رقابت زیان‌بار کمتر از ثواب پیروزی و خدمت نیست.

افرادی که در فرآیند انتخاب و معرفی نامزدها به مرحله نهایی نرسیده و در فهرست شورای ائتلاف قرار نگرفته‌اند، توجه داشته باشند که مجلس تنها میدان خدمت به انقلاب و کشور و مردم نیست و شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی نیز در نظر دارد از توانائی‌ها و ظرفیت همه آنان در آینده برای خدمت به کشور استفاده کند.

امید است ملت رشید و آزاده ایران که با تقدیم صدها هزار شهید به استقلال و آزادی و امنیت و پیشرفت در جمهوری اسلامی ایران نائل شد، با حضور پرشور و انتخاب آگاهانه و درست خویش به تشکیل مجلسی قوی و کارآمد که در خدمت «سربلندی ایران» باشد اهتمام ورزند و یک بار دیگر دشمنان میهن اسلامی را ناکام و دوستان انقلاب اسلامی را شاد و دلگرم سازند.

منبع: خبرگزاری مهر

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.