سه‌شنبه ۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۸

احتمال لغو نمایشگاه بهاره در مشهد

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خراسان رضوی

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خراسان رضوی گفت: به احتمال زیاد با توجه به شرایط پیش‌آمده و توصیه به عدم حضور مردم در تجمعات، نمایشگاه بهاره مشهد لغو خواهد شد.

به گزارش قدس آنلاین، علی غفوری‌مقدم در خصوص لغو نمایشگاه‌ بهاره و سایر نمایشگاه‌های بین‌المللی مشهد در پی ورود ویروس کرونا در مشهد اظهار کرد: ما تابع سیاست‌گذاری وزارت‌خانه هستیم و آنان نیز در حال رایزنی با مراجع ذی‌صلاح و هماهنگی با وزارت بهداشت هستند و احتمال لغو نمایشگاه بهاره وجود دارد.

وی افزود: تاکنون خبر رسمی مبنی بر لغو نمایشگاه بهاره اعلام نشده اما شواهد نشان‌دهنده این است که این نمایشگاه به احتمال زیاد با توجه به شرایط پیش‌آمده و توصیه به عدم حضور مردم در تجمعات این نمایشگاه لغو خواهد شد.

به گزارش ایسنا نمایشگاه محصولات ارگانیک، شیرینی و شکلات در مشهد نیز یکشنبه ۴ اسفند ماه به دلیل نداشتن مجوزهای لازم از سوی دانشگاه علوم‌پزشکی مشهد و با توجه به شرایط خاص شیوع بیماری‌های واگیردار تعطیل شد، این نمایشگاه که از سوم اسفند ماه آغاز شده بود قرار بود تا هفتم اسفند در محل نمایشگاه بین‌المللی مشهد برگزار شود.

منبع: ایسنا

انتهای خبر/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.