جمعه ۱۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۰

با اهدای هزینه راهیان نور و اعتکاف؛

سربازان نوجوان حاج قاسم برای مقابله با کرونا به میدان آمدند

سربازان نوجوان حاج قاسم

جمعی از نوجوانان بسیجی مشهدی با پویش «من و تو از کرونا قویتریم» هزینه اردوی راهیان نور و اعتکاف خود را به خرید اقلام بهداشتی مورد نیاز برای مقابله با کرونا اختصاص دادند.

به گزارش قدس آنلاین،  زهرا باغداری اظهار داشت: دانش‌آموزانی که خود را برای شرکت در اردوی راهیان نور و اعتکاف آماده می‌کردند، با شیوع کرونا و لغو این برنامه‌ها در اقدامی خودجوش هزینه این مراسم را برای مقابله با کرونا اختصاص دادند.

رئیس مجمع همفکری بسیج دانش‌آموزی دختر خراسان رضوی اظهار کرد: بر همین اساس، طی نامه‌ای که به ریاست دانشگاه علوم پزشکی مشهد ارسال کرده‌ایم، آمادگی خود را جهت همکاری در راستای کنترل، آموزش، فرهنگ سازی و توزیع وسایل مور نیاز اعلام کردیم.

وی بیان کرد: در این نامه از رئیس دانشگاه علوم پزشکی مشهد خواسته شده است مکان‌ها و نقاطی که نیاز به توزیع مواد ضد عفونی، ماسک و دستکش رایگان دارند را به نوجوانان بسیجی معرفی کنند تا آنان نیز همپای مدافعان سلامت در این میدان جهاد انجام وظیفه کنند.

باغداری با بیان اینکه جمعی از دانش‌آموزان در حرکتی خودجوش اقدام به تولید ماسک نیز کرده‌اند، اظهار کرد: در صورتی که از نظر بهداشتی تولید این ماسک‌ها مورد تأیید دانشگاه علوم پزشکی قرار گیرد، کارگاه به صورت گسترده فعالیت خود را شروع می‌کند.

وی، ادای دین به خون سردار سلیمانی به عنوان سربازان این شهید بزرگوار را هدف از این اقدام دانش‌آموزان دانست و گفت: با پویش «من و تو از کرونا قویتریم» در این مسیر قدم گذاشتیم تا ما نیز به نوبه خود برای کشورمان قدمی برداریم.

منبع: مهر

انتهای خبر/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.