یکشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۵

فرمانده یگان حفاظت از اراضی راه و شهرسازی همدان :

آمادگی ۲۰ نیروی یگان حفاظت از اراضی ملی همدان در ایام نوروز

فرمانده یگان حفاظت از اراضی راه و شهرسازی همدان

همدان- فرمانده یگان حفاظت از اراضی اداره کل راه و شهرسازی استان همدان از آمادگی کامل ۲۰ نیروی یگان حفاظت از اراضی ملی همدان در ایام تعطیلات نوروز خبر داد .

به گزارش قدس آنلاین به نقل از اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی استان همدان، سرهنگ حمید چراغی با اشاره به آمادگی کامل ۲۰ نیروی یگان حفاظت از اراضی همدان در ایام تعطیلات نوروز اظهار داشت: کار این یگان در حفاظت از اراضی ملی تعطیل‌پذیر نیست .

وی گفت: با اولویت‌بندی و مشخص شدن مناطق حساس از نظر تخریب و تصرف، مأموران یگان حفاظت در سراسر استان به گشت‌زنی مستمر مشغول هستند .

فرمانده یگان حفاظت از اراضی اداره کل راه و شهرسازی استان همدان افزود: برخی افراد فرصت‌طلب و سودجو گمان می‌برند، در ایام نوروز همه جا تعطیل است و می‌توانند به حقوق بیت‌المال دست‌اندازی کنند .

وی عنوان کرد: نیروهای حفاظتی این یگان در تمام نقاط استان ۲۴ ساعته مشغول گشت و مراقبت هستند و قاطعانه با زمین‌خواری، تخریب و تصرفات اراضی ملی برخورد می‌کنند .

سرهنگ چراغی عنوان کرد: همشهریان در صورت مشاهده هرگونه تجاوز به حریم راه‌ها و اراضی دولتی و ساخت و ساز غیر قانونی مراتب را با تلفن گویای۱۶۵۶ این یگان اطلاع دهند.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.