دوشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۹

جدیدترین آمار جهانی کرونا / ابتلا بیش از ۷۲۲۰۰۰ نفر تا این لحظه +جدول

کرونا

بر اساس آخرین آمار جهانی پایگاه اطلاعاتی "worldometer" تا این لحظه ۷۲۲ هزار و ۶۶۴ نفر در جهان به ویروس کرونا (کووید۱۹) مبتلا شده‌اند که از این تعداد ۳۳ هزار و ۹۸۳ مبتلا جان خود را از دست داده‌اند.

قدس آنلاین؛ بر اساس آخرین آمار جهانی پایگاه اطلاعاتی "worldometer" تا این لحظه ۷۲۲ هزار و ۶۶۴ نفر در جهان به ویروس کرونا (کووید۱۹) مبتلا شده‌اند که از این تعداد ۳۳ هزار و ۹۸۳ مبتلا جان خود را از دست داده‌اند.

از مجموع کل مبتلایان در جهان تاکنون ۱۵۱ هزار و ۷۹۳ نفر بهبودیافته و توانسته‌اند این ویروس را شکست بدهند.

کشور آمریکا با افزایش ۱۸ هزار و ۴۷۴ مبتلا در ۲۴ ساعت گذشته به مجموع ۱۴۲ هزار و ۲۲۴ مبتلا رسیده است؛ این کشور هم‌اکنون در رده نخست کشورهای جهان قرار دارد؛ تعداد قربانیان آمریکایی تا این لحظه ۲ هزار و ۴۸۵ نفر است.

کشورهای ایتالیا، چین، اسپانیا و آلمان به ترتیب با ۹۷ هزار و ۶۸۹، ۸۱ هزار و ۴۷۰، ۸۰ هزار و ۱۱۰ و ۶۲ هزار و ۴۳۵ مبتلا در رده‌های دوم تا پنجم جهان قرار گرفته‌اند.

از لحاظ تعداد قربانیان کرونا، کشورهای ایتالیا، اسپانیا و چین به ترتیب با ۱۰ هزار و ۷۷۹، ۶ هزار و ۸۰۳ و ۳ هزار و ۳۰۴ بیشترین تعداد کشته شدگان را دارا هستند.

همچنین از لحاظ تعداد بهبودیافتگان، کشورهای چین، اسپانیا و ایتالیا به ترتیب با ۷۵ هزار و ۷۰۰، ۱۴ هزار و ۷۰۹ و ۱۳ هزار و ۳۰ بهبودیافته در رده‌های نخست تا سوم جهان قرار دارند.

آخرین آمار جهانی کرونا / ابتلا بیش از ۷۲۲۰۰۰ نفر تا این لحظه +جدول

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.