دوشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۸:۲۲

رئیس اداره علوم قرآنی آستان قدس رضوی خبر داد؛

اجرای طرح میلیون‌ها صلوات برای تعجیل در فرج امام عصر(عج) همزمان با نیمه شعبان

امام زمان

رئیس اداره علوم قرآنی آستان قدس رضوی از اجرای طرح میلیون‌ها صلوات همزمان با عید نیمه شعبان و روز ولادت امام زمان(عج) خبر داد.

به گزارش قدس آنلاین،حجت‌الاسلام مهدی شجاع گفت: همزمان با ایام میلاد با سر سعادت منجی عالم بشریت حضرت حجت ‌بن الحسن(عج) ختم میلیون‌ها صلوات هدیه به پیشگاه آن حضرت و به منظور دعا برای تعجیل در فرج ایشان انجام می‌شود.

وی تصریح کرد: این طرح به همت واحد طرح تلاوت نور اداره علوم قرآنی آستان قدس رضوی برگزار می‌شود و با فعالیت رابطین این واحد در شهر مقدس مشهد و دیگر شهرهای کشور از طریق طرح قرآنی «یا ضامن آهو»(رابطین حرم مطهر رضوی و از طریق فضای مجازی) انجام می‌شود.

حجت‌الاسلام شجاع با اشاره به برگزاری ختم سوره‌های مومنون، حدید، کهف، قمر، قدر، فرقان و همچنین ختم دعای امام زمان(عج) در عصر غیبت، دعای فرج و دعای عهد در ایام ولادت امام عصر(عج) اظهار کرد: علاقه‌مندان می‌توانند از طریق فضای مجازی و پیام‌رسان‌های ایتا به آدرس ۸_azamenahoo@ و سروش به آدرس yazamenahoo_۸۸@ و مراجعه به مجموعه «یاضامن آهو» (رابطین حرم مطهر رضوی) ثبت نام و برای انجام این ختومات اعلام آمادگی کنند.  

منبع: آستان نیوز

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
type="text/javascript"> var head = document.getElementsByTagName("head")[0]; var script = document.createElement("script"); script.type = "text/javascript"; script.async=1; script.src = "https://s1.mediaad.org/serve/qudsonline.ir/loader.js" ; head.appendChild(script);