دوشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۵

بسته حمایت معیشتی به ۴۰۰ راننده تاکسی در همدان اختصاص داده شد

بسته حمایتی به تاکسیرانی

همدان - معاون تاکسیرانی و حمل و نقل بار و کالای شهرداری همدان گفت: رانندگان تاکسی همدان برای واریز بسته حمایت معیشتی و تسهیلات دو میلیون تومانی به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی معرفی شدند.

به گزارش قدس آنلاین، میلاد کریمی معاون تاکسیرانی شهرداری همدان ،پیش از ظهر دوشنبه در جمع خبرنگاران  اظهار کرد: از روزهای نخستین شیوع کرونا آموزش لازم برای ضدعفونی خودروهای حمل و نقل عمومی در همدان انجام شد، وبیش از یک هزار لیتر مواد ضدعفونی کننده بین رانندگان تاکسی همدان توزیع شد.

کریمی افزود: در چندین نوبت ضدعفونی کامل تاکسی‌های ون در کارواش انجام و مهر «ضدعفونی شد» در این تاکسی‌ها الصاق می‌شد.

وی با بیان اینکه از اولین روز فروردین ماه امسال، تنها ۲۰ درصد از ظرفیت تاکسیرانی همدان در حال فعالیت هستند و به طور مداوم ضدعفونی می‌شوند، یادآور شد: تاکسی‌های ون نیز تا ۳۰ فروردین از فعالیت منع شده‌اند.

معاون تاکسیرانی شهرداری همدان در خصوص حمایت مالی از رانندگان تاکسی همدان، بیان کرد: بر اساس پیگیری اتحادیه سراسری، لیست اسامی ۴۰۰ هزار راننده تاکسی در کشور برای واریز بسته معیشتی و همچنین اعطای تسهیلات دو میلیون تومانی به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تحویل داده شد.

کریمی با بیان اینکه شهر همدان پنج هزار راننده تاکسی دارد، افزود: پیگیری برای تخصیص بیمه بیکاری رانندگان حمل و نقل عمومی نیز در حال انجام است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.