سه‌شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۵

انتشار نسخه کاغذی روزنامه‌ها از ۲۳ فروردین آغاز می‌شود

روزنامه

کمیته اطلاع رسانی ستاد ملی مقابله با کرونا در اطلاعیه ای اعلام کرد: با رعایت دستورالعمل های بهداشتی و رعایت کلیه جوانب برای پیشگیری از شیوع کرونا درمراحل تولید چاپ و توزیع توسط مدیران رسانه‌ها  از روز ۲۳ فروردین انتشار نسخه کاغذی روزنامه‌ها و سایر نشریات بلامانع خواهد بود.

به گزارش قدس آنلاین، در این اطلاعیه آمده است: « بی شک تلاش شبانه روزی همکاران رسانه‌ای در سطح ملی و استانی برای ایفای نقش مؤثر و پیشگام اطلاع‌رسانی در مقابله با کرونا بیش از گذشته نمایان نمود و جا دارد ازتلاش مستمر ۲۴ ساعته  سربازان گمنام نظام اطلاع رسانی کشور درصحنه مقابله با کرونا  تقدیر و تشکر بعمل آید. 
به اطلاع می رساند با عنایت به اجرای طرح فاصله گذاری هوشمند از روزشنبه  ۲۳ فروردین در سراسر کشور  کلیه نشریات چاپی با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی ابلاغی وزارت بهداشت منتشر خواهند شد. 
 همچنین نظر به اهمیت و نقش موثر نسخه چاپی رسانه‌ها و هماهنگی بعمل آمده با مسوولان وزارت بهداشت، در شهر تهران نیز که طرح فاصله گذاری هوشمند از روز ۳۰فروردین اجرا  می‌شود ، چاپ نشریات  شامل این محدودیت نخواهد شد – روزنامه‌ها ونشریات چاپی می توانند از روز ۲۳ فروردین فرایند تولید چاپ و توزیع  را آغاز نمایند.  
بدین ترتیب در کلیه نقاط کشور با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی مصوب و رعایت کلیه جوانب برای پیشگیری از شیوع کرونا درمراحل تولید چاپ و توزیع توسط مدیران رسانه ها  از روز ۲۳ فروردین انتشار نسخه کاغذی روزنامه ها و سایر نشریات بلامانع خواهد بود.»

انتهای پیام

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.