پنجشنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۰

هفت هزار بسته بهداشتی بین محرومان سبزوار توزیع شد

مسوول قرارگاه مردمی شکست کرونا در شهرستان سبزوار 

همزمان با سالروز ولادت حضرت مهدی موعود (عج) قرارگاه مردمی شکست کرونا در شهرستان سبزوار هفت هزار بسته بهداشتی را بین محرومان و نیازمندان این شهر توزیع کرد.

به گزارش قدس آنلاین،  مسوول قرارگاه مردمی شکست کرونا در شهرستان سبزوار گفت: این بسته ها به طور رایگان بین مناطق مختلف به ویژه حاشیه شهر سبزوار توزیع شد.
سید عادل رضوی افزود: این بسته‌های بهداشتی شامل ماسک، اقلام بهداشتی، بخشی از دعای صحیفه سجادیه، کیک و شکلات بوده است.
وی اضافه کرد: هفته گذشته نیز قرارگاه مردمی شکست کرونا در سبزوار ۱۸ هزار عدد ماسک بین محرومان و نیازمندان این شهرستان توزیع کرد.
مسوول قرارگاه مردمی شکست کرونا در سبزوار گفت: این ماسک‌ها به وسیله ۲۵۰ بانوی سبزواری تولید و پس از ضد عفونی با دستگاه اتوکلاو بسته بندی شده است.
رضوی افزود: حدود ۷۰۰ شهروند سبزواری در قرارگاه مردمی ستاد کرونا در این شهرستان فعالیت دارند و  علاوه بر تولید ماسک به وسیله بانوان، کار ضد عفونی کردن معابر و شناسایی افراد نیازمند و تحویل لوازم بهداشتی و ضد عفونی به آنها از فعالیت‌های این ستاد مردمی است.
سبزوار در ۲۳۰ کیلومتری غرب مشهد قرار دارد.

تاکنون ۶۶ هزار و ۲۲۰ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند و با فوت ۱۱۷ نفر در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان ناشی از این ویروس در کشور به چهار هزار و ۱۱۰ تن رسید.

منبع:ایرنا

انتهای خبر/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.