چهارشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۲

حمایت دانشگاه بین‌المللی امام رضا(ع) از طرح‌های پژوهشی مرتبط با بیماری کرونا

دانشگاه بین‌المللی امام رضا(ع)

دانشگاه بین‌المللی امام رضا(ع) از طرح‌های پژوهشی مرتبط با بیماری کووید ۱۹ (کرونا) اساتید و دانشجویان حمایت می‌کند.

به گزارش قدس آنلاین، این دانشگاه در راستای جریان سازی علمی، تبدیل تهدیدها به فرصت‌ها و در اختیار گرفتن ابتکار عمل، تولید و توسعه علم نافع و انجام وظایف ناشی از مسئولیت‌های اجتماعی، از پژوهش‌های اساتید و دانشجویان خود در قالب طرح‌های پژوهشی درون دانشگاهی به شکل ویژه حمایت می‌کند.

اساتید و دانشجویان دانشگاه بین‌المللی امام رضا (ع) می‌توانند پیشنهادات خود را در قالب طرح درون دانشگاهی به حوزه معاونت پژوهشی این دانشگاه ارسال نمایند. این طرح‌ها با اولویت بالا در شورای پژوهشی مورد بررسی علمی و مالی قرار خواهند گرفت و در صورت تصویب، بخشی از بودجه این طرح‌ها در حوزه علوم انسانی تا سقف ۲۰۰ میلیون ریال و در حوزه‌های فنی و مهندسی تا سقف ۵۰۰ میلیون ریال مورد حمایت قرار خواهد گرفت.

تحقیقات میان رشته‌ای از شانس بالاتری برای انتخاب برخوردار خواهند بود، همچنین در صورتی که لازم باشد تا این تحقیقات در مجلات معتبر علمی به چاپ رسیده یا در همایش‌های معتبر علمی ارائه شوند، پژوهه ویژه‌ای برای اساتید، حداکثر برابر ۵۰ درصد سقف پژوهه اساتید در سال ۱۳۹۹ تخصیص خواهد یافت.  

به گزارش روابط عمومی دانشگاه بین المللی امام رضا(ع)، مهلت ارسال پیشنهادات تا انتهای اردیبهشت ۱۳۹۹ است و لازم است پروژه‌های مشمول این حمایت‌ها حداکثر ظرف ۱۲ ماه خاتمه یابند.

منبع: ایسنا

انتهای خبر/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.