یکشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۲

یکی از مقامات ایالتی منتقد «دونالد ترامپ» در سانحه سقوط هواپیما کشته شد

سقوط هواپیمای اوکراینی

شهردار یکی از شهرهای ایالت کالیفرنیای آمریکا و از منتقدان «دونالد ترامپ» رئیس جمهور این کشور در سانحه سقوط هواپیما جان خود را از دست داد.

به گزارش قدس آنلاین، یکی از شهرداران یکی از شهرهای ایالت کالیفرنیا شامگاه یکشنبه به وقت تهران حین پرواز با هواپیمای اختصاصی جان خود را از دست داد.

به نوشته وبگاه «دیلی نیوز» دکتر «ویلیام کربی» 72 ساله شهردار «آوبرن» از شهرهای کالیفرنیا، حین پرواز با هواپیمای اختصاصی نزدیک فرودگاه این شهر سقوط کرد و جان خود را از دست داد. به گفته مقامات کالیفرنیا یک سرنشین دیگر این هواپیمای سبک دچار صدمات مختصر شد و به بیمارستان برده شد.

ویلیام کربی در روزهای گذشته هواداران «دونالد ترامپ» رئیس جمهور ایالات متحده را با اعضای «کوکلوس کلانها» قیاس کرده بود. وی قصد داشت سه شنبه از این سمت استعفا دهد.

ویلیام کربی در روزهای گذشته طی سخنانی درباره ضعف مدیریت ترامپ  در برخورد با ویروس کرونا گفته بود: «رئیس جهمور جان همه ما  را به خطر افکنده است. در آینده تاریخ در این باره قضاوت خواهد کرد.»

طی روزها و هفته های گذشته نحوه مدیریت ترامپ در مواجهه با ویروس کرونا موجب انتقادات بسیاری در آمریکا شد.

«آندرو کوومو» فرماندار ایالت نیویورک از نحوه واکنش «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا به بحران ویروس کرونا به شدت انتقاد کرد.کوومو که در یک نشست خبری صحبت می‌کرد در پاسخ به سوال یک خبرنگار در انتقاد ترامپ از خود گفت: «رئیس جمهور شاید باید از خواب بلند شود و به جای تلویزیون دیدن به سر کار برود.» (جزئیات بیشتر)

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری فارس

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.