پنجشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۰

قرارگاه مواسات خراسان رضوی تا پایان کرونا در کنار محرومان است

مدیر مرکز رسیدگی به امور مساجد خراسان رضوی

مدیر مرکز رسیدگی به امور مساجد خراسان رضوی گفت: قرارگاه مواسات خراسان رضوی تا پایان کرونا در کنار محرومان است.

به گزارش قدس آنلاین، حجت‌الاسلام حمیدرضا مهدوی ارفع ظهر امروز در رزمایش بزرگ مواسات و کمک مومنانه در مجتمع آیه‌های مشهدمقدس اظهار داشت: حسب دستوری که رهبر معظم انقلاب فرمودند قرارگاه مواسات دو روز پس از دستور معظم له تشکیل شد و با ابتکار نماینده ولی فقیه در استان پیش رفت و نهادهای حاکمیتی و تشکل‌های مردمی حضور یافتند.

مدیر مرکز رسیدگی به امور مساجد خراسان رضوی گفت: مجموعه خدمات قرار است از این طریق به افرادی که از کرونا متاثر شدند ارائه شود؛ تشکل‌های مرتبط با قرارگاه در بخش حاکمیتی شامل آستان قدس و سپاه و استانداری و شهرداری مشهد، کمیته امداد و هلال احمر و تبلیغات اسلامی و اوقاف و امور خیریه و دادگستری و ستاد حاشیه شهر و مرکز رسیدگی به امور مساجد استان است.

مهدوی ارفع اظهار داشت: چهار کمیته رسانه و تامین و شناسایی و توزیع در این قرارگاه تشکیل شده است و بنا است با محوریت مساجد و با همت و مجاهدتی که گروه‌های جهادی مردمی داشته و دارند خدمت‌رسانی صورت گیرد.

وی گفت: در مرحله اول رزمایش که امروز است قرار است ۲۳۰ هزار بسته معیشتی برادران ما در گروه‌های جهادی و مسجدی توزیع کنند؛ تعداد یک میلیون غذای گرم توسط قرارگاه با همت کمیته امداد توزیع می‌شود و ۳۵ هزار بسته بهداشتی نیز با استفاده از ظرفیت مردمی در میان مردم محروم استان توزیع می‌شود.

مدیر مرکز رسیدگی به امور مساجد خراسان رضوی بیان کرد: اصل رزم در رزمایش مدنظر است و این رزمایش تداوم خواهد داشت و مجموعه اهدافی که مدنظر است با همت همه عزیزان محقق خواهد شد.

مهدوی ارفع تصریح کرد: این قرارگاه در استان با محوریت نماینده ولی فقیه در استان و در شهرستان‌ها با همت ائمه جمعه شکل گرفته است.

منبع: تسنیم

انتهای خبر/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.